Shameless - Niepokorni (2011-2021)
Shameless - Niepokorni: Sezon 11 Shameless - Niepokorni Sezon 11, Odcinek 1
Odcinek Shameless - Niepokorni (2011-2021)

This is Chicago!

7,5 66
ocen
7,5 10 66
{"link":"/serial/Shameless+-+Niepokorni-2011-554657/episode/11/1"}
{"type":"film","id":554657,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Shameless-2011-554657/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum s11e1
  • zarek ocenił(a) ten serial na: 6

...no chyba nie. Jak się ten serial ostatnio zesrał, tak dalej ma srakę.

• Globa ocenił(a) ten serial na: 8

zarek mam takie samo zdanie zakręcił w lewo jak Kubica na wirażu

• klaudia1091 ocenił(a) ten serial na: 10

Globa Dla chłopaczków-prawaczków bardziej odpowiednim serialem jest Świat według Kiepskich.

klaudia1091 Ale ja jestem dziewczyną dlaczego jesteś transfobemem? Przestań ninienawidzić ludzi czy naprawde jesteś szowinistą?

• klaudia1091 ocenił(a) ten serial na: 10

Globa A mogę poprosić po polsku? Bo nie rozumiem.

klaudia1091 nie dość że transfob-szowinista to jeszcze idiota, eh

• pitixpl ocenił(a) ten serial na: 9

klaudia1091 Nie jestem prawakiem, ale wciskanie na siłę takiej propagandy (uderzanie w Trumpa, propagowanie BLM) jest ostrym przegięciem i to na pewno nie jest miejsce na takie rzeczy.

• pitixpl ocenił(a) ten serial na: 9

zarek Już od dawna ten serial uprawiał lewacką propagandę, przypomnij sobie to budowanie muru we wcześniejszych sezonach... Dla mnie gorsze jest jak bardzo obniżył się poziom względem poprzednich sezonów, już od ósmego było słabo, ale to co się dzieje w ostatnich dwóch sezonach to już naprawdę kompletna padaka. Nie wiem w sumie czemu to jeszcze oglądam, po prostu po tylu latach już jest mi żal przestać, ale z serialu komediowo-dramatycznego zrobiły się jakieś flaki z olejem. Nie mają pomysłu dosłownie na nic, oprócz Kevina nie ma żadnych zabawnych postaci.

• pitixpl W mojej opinii już nawet Kevin nie śmieszy. Robią z niego takiego idiotę, że żal patrzeć.
    Do tego bardzo schudł, nie wiem czy nie jest to spowodowane jakąś chorobą u aktora.