PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 070
ocen
7,3 10 1 3070
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

W końcu są pierwsze newsy i informacje :D! Smutna wiadomość dla fanów Connora i Abby...

Po pierwsze - trzeba zacząć od tego, że nie jest pewne, czy sezon szósty powstanie. Teraz zależy to od dwóch czynników. Ponieważ seria piąta sprzedała się o wiele lepiej niż czwarta, zainteresowanie produkcją następnych epizodów wzrosło. Wydaje się, że teraz wszystko zależy od ilości podpisów w petycji na facebooku, a także - co interesuje producentów najbardziej - od liczby zakupionych płyt DVD z piątym sezonem serialu. Jeśli to się nie powiedzie, twórcy będą szukać kolejnego producenta, szanse na odnalezienie go są jednak marne i bardzo niskie. A więc oto informacje:

1. Jeżeli producent zgodzi się na kontynuację, pierwsze odcinki nowego sezonu zobaczymy pod koniec 2013 roku. Jeżeli nie, a twórcy odnajdą innego producenta, data zostanie przesunięta o równy rok - tak więc końcówkę 2014 roku.

2. Ruszają przygotowania do filmu! Jego bohaterami będą nowe postacie, w innym kraju i w innym oddziale ARC. Nadal aktualna jest wiadomość, iż łącznikiem pomiędzy serialem, a filmem, będzie postać Claudii Brown. Jeżeli nie uda się przygotować szóstego sezonu, to prawdopodobnie filmowa drużyna ARC rozwiąże zagadkę Claudii.

3. Film najbardziej zbliżony będzie do sezonu trzeciego - kreatury, które w nim zobaczymy, nie będą dinozaurami, ani stworami z przyszłości. Będą to istoty mitologiczne, takie, które badali Nick i Sarah.

4. Wątek drugiego Matta nie będzie głównym wątkiem szóstego sezonu.

5. BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ! :(
Aktorzy odtwarzający role Abby i Connora - Andrew i Hannah - wypowiedzieli się na temat szóstego sezonu. Wyznali, że "Primeval" na zawsze pozostanie w ich sercach, ale może się okazać, że szósty sezon to będzie dla nich za wiele. Jeśli padnie decyzja o kontynuowaniu serialu, oboje poważnie zastanowią się nad opuszczeniem obsady :(!

ClaudiaBrown

Ja bym z przyjemnością ogarną kolejny sezon, może pomysł z innym oddziałem ARC nie jest zły, chętnie bym znowu zobaczył cuttera

ClaudiaBrown

Szczerze, to wolałabym żeby dokończyli niektóre z zaczętych wątków, albo wyjaśnili dokładnie co się właściwie stało, no jakoś bardziej obrazowo to pokazali. Np. wątek Claudii Brown, "drugiego" Matta, a może nawet jego ojca - w sumie jestem ciekawa kim był ten człowiek - jakie powiązania były między Helen a Philipem, no i - co mnie najbardziej interesuje - pokazaliby co właściwie stało się z Sarą. Czytałam duzo o tym wątku, ale wolałabym to zobaczyć^^
Co do filmu to nie jestem przekonana. Przyzwyczaiłam się już do tych ludzi i wizja tego wszystkiego z kimś innym w rolach głównych troche mi sie nie widzi;p

ocenił(a) serial na 9
Anna_Molly

Ech...Dokładnie! Poza tym jeśli zabraknie Abby i Connora...To co to w ogóle będzie?! Znaczy się...strasznie jestem przywiązana do tych postaci i jakoś nie jestem za tym, żeby odeszli.. ;(

Levi18

no właśnie, w sumie oni od samego początku byli w tym serialu, inne postacie odchodziły przychodziły nowe, a do nich zdążyło się przyzwyczaić... może dlatego myślą o odejściu?

ocenił(a) serial na 9
Anna_Molly

To nie będzie zbyt fajne dla ich wiernych fanów -.-"

ocenił(a) serial na 9
Levi18

Connor i Abby to podstawa tego serialu, nie widzi mi się zbytnio kontynuacja bez nich :/ no jeszcze Lester musi być!

ocenił(a) serial na 9
werladyn

Hah! ^^ Dokładnie! ^^

ocenił(a) serial na 9
Levi18

widzę, że ktoś jeszcze ogląda ten mega serial, ja ciągle żyję nadzieją na kolejne części a dopiero jutro zacznę sezon 5 :P

ocenił(a) serial na 9
werladyn

Przyznam się, że nie widziałam wszystkich sezonów ^^"
Ale w święta nadrobię tę stratę ^^

ocenił(a) serial na 9
Levi18

Ja się wkręciłem i mam za dużo wolnego na studiach. 2 Odcinki zostały. Ogółem to 5 sezon bardzo fajny jak na razie.

ocenił(a) serial na 9
werladyn

;)
Ja w liceum nadrabiam gimnazjum, bo za dużo się leniłam ^^ Ale jeśli teraz się przyłożę, to na studiach będzie luzzzzzz >.< ^^

ocenił(a) serial na 9
Levi18

kurde wszystkie odcinki obejrzane, bardzo czekam na kolejną serie, mam nadzieje, że wszystko im wypali i ze dwa sezony jeszcze będą.

ocenił(a) serial na 9
werladyn

Hah! Trzymajmy kciuki! ^^

ocenił(a) serial na 9
Levi18

potrzymamy je przynajmniej do końca 2012r nie mogę żadnego nowego info znaleźć na te temat w necie. ma ktoś może jakieś wiadomości?

werladyn

Bez Abby i Connora to nie będzie ten sam serial. Oni napędzali ten serial i nie dokończyli swojego wontku. Jeśli odejdą to ja kończę oglądanie ,, Sił pierwotnych''.

ocenił(a) serial na 7
Anna_Molly

a gdzie ty to czytałeś ?

ocenił(a) serial na 7
Anna_Molly

i mogło by być że Connor przypomni sobie co mówił mu Cutter że to nie jest jego świat czy coś w tym stylu i to wyjaśnić

ClaudiaBrown

masz może link do tej petycji ? :)

ocenił(a) serial na 9
pixi222

O! Jestem za! Też się podpiszę ^^

pixi222

https://www.facebook.com/primeval.series6 oto ona. Ja też żałuję, że może nie być Connora i Abby, ale i tak będę oglądać i bez nich, dla całej reszty załogi ARC.

ClaudiaBrown

kurczę dziwne to wszystko.... skończyło się tak bez sensu, ja czekałam na następny odcinek, a tu piszecie, że to koniec 5 sezonu :/
mało co wyjaśnili, wątek Beckera i Jess nierozwinięty.... nie podoba mi się to :(

ocenił(a) serial na 7
pixi222

dla mnie to ta fabuł jest troche bez sensu,jak inny odział ARC i w innym kraju to juz nie to samo

kapitanBecker66

Nie przesadzajmy. Film pełnometrażowy ściśle powiązany będzie z nadchodzącym kanadyjskim serialem "Primeval", więc bohaterowie będą pewnie ci sami. To jasne, że nie w jednej Anglii jest oddział A.R.C. - z książek wiemy, że jest też taki w Rosji, co znaczy, że tam też pojawiają się anomalie. Zapewne zaczną pojawiać się w Ameryce i zostanie tam utworzona drużyna. W serialu, jak wiemy, epizodycznie będą pojawiać się postacie takie jak Jess, Becker, Matt, Emily, Jenny. Przypuszczalnie rolę regularną, ale nie główną, posiadać będzie Claudia Brown.

ocenił(a) serial na 10
ClaudiaBrown

Z tego serialu zaczyna się Robić Moda Na Sukces bohaterzy odchodzą no to po kolei
1-Claudia Brown
2-Nick Cutter
3-Stephen Hart
4-Sarah Page (\wątek do roziwnięcia )
5- Jenny Lewis ( co prawda odeszła z ARC ale i tak jej nie ma )
6-Denny Quin (poszedł za bratem i nie wrócił )
7- no i teraz conor i abby

ocenił(a) serial na 7
ClaudiaBrown

a jak podpisać się pod ta petycją ???

ocenił(a) serial na 7
ClaudiaBrown

http://www.filmweb.pl/film/Primeval-2012-560054 a czy to może być film?

ocenił(a) serial na 7
kamil190198

Taa, to ten film. Ale pospieszyli się z rokiem, na pewno nie będzie w 2012, bo jak coś to wyemitują go i po "New World", i po szóstym sezonie "Primeval", więc film na pewno będzie 2013-14.

tokiiiana

Hey, wicie coś więcej na temat sezonu 6 albo filmu ? Troche czasu już mineło od niedawna znam ten serial i obejrzałem wszystkie sozony :) Są super co z 6 ?

ocenił(a) serial na 7
Jamal328

Chyba stanęło na tym, że produkcją serialu zajęła się inna stacja telewizyjna w Kanadzie. W efekcie powstał jeden sezon serialu "Siły pierwotne: Nowy świat" (chyba też z nowymi bohaterami) - http://www.filmweb.pl/serial/Si%C5%82y+pierwotne%3A+Nowy+%C5%9Bwiat-2012-638119

Na stronie firmy Impossible Pictures - producenta serialu - nie ma żadnej wzmianki na temat filmu.

ocenił(a) serial na 9
ClaudiaBrown

Ja jeszcze nie obejrzałem całego serialu w TV a już uwielbiam duet Abby i Connora (szczególnie lubie Abby jest niesamowicie urodziwa :) ) aczkolwiek i bez nich mogło by to wyglądać fajnie, pozostaje czekać na nowe wiadomości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones