Skazana (2021)
Skazana: Sezon 1 Skazana Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek Skazana (2021)

Odcinek 2

45m
7,6 550
ocen
7,6 10 1 550
Skazana
powrót do forum s1e2

Wcale nie przerysowała postaci, ona właśnie taka ma być. Zajebiście to zagrała, karmię się każdą sekundą w której gra Pati, robi to spektakularnie! Jeszcze dodatkowo to, że do tej pory zawsze widziałam ją w roli pięknych kobiet. OGIEŃ I OBJAWIEEENIE!

ocenił(a) serial na 5
nikola1235864

Cudowna, cudowna, cudowna

ocenił(a) serial na 9
grzybolub

Najlepsza!❤️

beti7020

Adamska genialna w tej roli. Nie znałam wcześniej tej aktorki. Jej dykcja w ten roli jest genialna!

Graviola

Do tej pory grywała (skądinąd - świetnie i z klasą) piękne kobiety - zgodnie z aparycją. Ma przy tym znakomite wyczucie komediowe. Ale rola Pati to majstersztyk.

Graviola

To nie dykcja tylko odkryte alter ego, sama o tym mówi

ocenił(a) serial na 8
nikola1235864

Zgadzam się w stu procentach!!!

misiana19

ja ją znałam z serialu, gdzie grała "paniusie",. Tu jest po prostu genialna. Powinna dostać Oscara ze tę rolę. Jestem Nią Zachwycona, przez duże Z

karczmag

Juz w "Krolestwie kobiet" (produkcji TVN) jest znakomita,a jest ta postac zupelnie inna od kreacji Pati ,trzeba dodac ze konkuruje w produkcji tvn-owskiej z Janada,Muskala czy Gruszka i wygrywa !!(na rowni z Muskala)

ocenił(a) serial na 4
nikola1235864

Wspaniała jest!

ocenił(a) serial na 8
nikola1235864

Nie poznałam jej. Wspaniale zagrane. Genialnie.

szogunia

Też jej nie poznałem ,fenomenalna !

ocenił(a) serial na 8
nikola1235864

Podpisuję się, objawienie!

ocenił(a) serial na 9
nikola1235864

Doskonała w roli Pati! Nigdy nie przypuszczałabym, że tak potrafi zagrać... 11/10!!!

ocenił(a) serial na 9
nikola1235864

ta rola to może być dla niej trampolina , brawo!!!

dworek34

Przecież ta postać jest zagrana na poziomie drugoligowego kabaretu. Nie da się tego oglądać bez grymasu twarzy i ciarek wstydu.

FilipSob

Filip, Ty tu masz najmniej do powiedzenia, jesteś facetem i nawet nie zabieraj głosu bo jest on nieistotny.
Potwierdzam zdanie przedmówców rola Adamskiej to majstersztyk

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
patzab3

"Ty tu masz najmniej do powiedzenia, jesteś facetem" - słucham?!

patzab3

XD
Ta tęcza na profilowym to ten słynny symbol tolerancji? To dzięki za tolerowanie mojej opinii :)

ocenił(a) serial na 8
FilipSob

Nie ględź Filipie, ta aktorka to dobro narodowe , a wiem co mówię. Zawodowo latami miałam kontakt z prawdziwym półświatkiem i Adamska gra idealnie panią stamtąd.

ocenił(a) serial na 8
boena58

prawda? mam podobne doświadczenia - ja w ogóle nie znałam tej aktorki i byłam pewna, że wzięli naturszczyka; jakąś laskę, która odsiedziała co najmniej kilka lat; jestem pod wrażeniem jej gry

ocenił(a) serial na 3
FilipSob

Dobrze prawisz ,a jak widzę wypowiedzi niektórych z jakimi gangsterami miało doczynienia i na jakich dzielnicach nie mieszkali to ogarnia mnie pusty śmiech ,chyba te historie z opowieści znacie

ocenił(a) serial na 3
FilipSob

Dobrze powiedziane, mam takie same odczucia.

ocenił(a) serial na 5
FilipSob

Niestety podzielam. Ta postać jest żenująca i infantylnie przerysowana.

FilipSob

Masz 100% rację Filip. Ciary żenady i nie rozumiem co do tego ma czy ktoś jest kobietą czy mężczyzną

ocenił(a) serial na 10
nikola1235864

Zajb... Gra. Brawo dla Pati

nikola1235864

Jest genialna!!!!! I w ogóle dotąd grała takie słodkie, irytujące panienki, a tutaj świetna, mocna Pati!!!!! To najjaśniejszy punkt tego serialu :)

kanken12

No ja mam nadzieję, że rola Pati w tym serialu Naprawdę otworzy jej sporo różnych drzwi do rozwoju kariery. świetna jest w tym serialu, a to świadczy tylko o tym, jak dobrą jest aktorką:)

ocenił(a) serial na 5
kanken12

Skoro Pati jest najmocniejszym punktem tego filmu, to film jest co najwyżej słaby.

ocenił(a) serial na 10
nikola1235864

swietna, prawda

ocenił(a) serial na 5
nikola1235864

Mozna jeszcze wyróżnić

Łukasz Simlat -jąkający się policjant Mika (Rojst 97)

Piotr Głowacki - chory na policjant ( Nieobecni )

ocenił(a) serial na 7
Marcin5800

Co to znaczy "chory na policjant"?

ocenił(a) serial na 9
nikola1235864

Niesamowita. Nikt tej postaci nie zagrałby lepiej.

ocenił(a) serial na 10
nikola1235864

Zgadzam się! Kreacja Pati jest wspaniała, ten kto mówi, że przerysowała postać chyba mało wie o życiu i żyje pod "kloszem". Ja mieszkam od 1989 na wrocławskim trójkącie i w latach 89-97 można było spotkać sporo kobiet podobnych do Pati w tym rejonie. Potem w 1997 po powodzi przenieśli ludzi na Brochów i w inne miejsca na obrzeza Wrocławia, a tym samym "folklor" niechlubnego trójkąta zniknął.

ocenił(a) serial na 10
nikola1235864

Tak! Pati jest w dechę!! :D

nikola1235864

Dla mnie - Pati to rewelacja tego serialu, choć nie jedyna. Całość jest świetnie zagrana, co nie jest regułą w polskich produkcjach. Ale rola Pati - czysta przyjemność dla oglądacza.

ocenił(a) serial na 7
nikola1235864

Najbardziej urzekła mnie opaska na oczy z wkładki higienicznej:)

nikola1235864

Dokladnie!!! Mistrzyni!!! A najlepsze że pamiętam ja z Diagnozy jako sexy blondynkę i tutaj jej nie poznałem!!! :)

ocenił(a) serial na 9
Agent_21

to prwda , tez pamietam ja z Diagnozy ,ale tutaj jest fenomenalna, prawdziwa

ocenił(a) serial na 5
nikola1235864

Dla mnie postać przerysowana na maxa. Oglądając ją miałem wrażenie że oglądam postać z kabaretu. Styl chodzenia , mówienia, gęsty... dla mnie sztuczne i strasznie komiczne.

lazarz

Miałam takie same odczucia ale jedynie na początku, później powiedzmy, polubiłam jej styl bycia ;)

nikola1235864

100 % zgody. Podobny odbiór. Na początku też myślałem, że to przerysowane, jednak w całości dało bardzo spójny obraz borderline! Rewelacja!

ocenił(a) serial na 5
nikola1235864

Najlepsza, ten serial powinien być o niej! Kuleszę to ona zjadła na śniadanie.

ocenił(a) serial na 8
nikola1235864

zgadzam się, jest rewelacyjna! skradła całe show, a nie znałam wcześniej tej aktorki

ocenił(a) serial na 6
nikola1235864

Zgadzam się właściwie serial ogląda się dla niej bo fabuła raczej mało zaskakujaca.

ocenił(a) serial na 8
nikola1235864

uwielbiam Pati, najlepsza posta tego serialu, jestem pod wrażeniem przygotowania aktorki do roli bo myślę że to było nie lada wyzwanie

ocenił(a) serial na 9
kamii788

Właśnie ze względu na postać Pati, która stała się już chyba kultowa, postanowiłam zobaczyć ten serial :) I nie zawiodłam się, to co zrobiła Aleksandra Adamska w tej roli, to jest mistrzostwo :D

ocenił(a) serial na 9
nikola1235864

Tak, ta postać Pati jest genialna. Dla mnie to jedna z najlepszy serialowych postaci w ogóle. Zwłaszcza jeśli widziało się aktorkę w innych wydaniach i widać jak wiele pracy włożyła :)

ocenił(a) serial na 8
nikola1235864

Zgadzam się, Adamska jest genialna w tej roli. Kojarzyłam ja raczej z takimi rolami z komedii romantycznych, a tutaj naprawdę pokazała na co ją stać

ocenił(a) serial na 10
nikola1235864

Pati absolutnie genialna, Adamska po prostu mega mistrzostwo, słów mi brakuje, żeby to opisać ;) Chyba najlepsza postać w serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones