PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 947
ocen
7,6 10 1 217947
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

1 sezon w 2 dni. W sobote 10 odcinków a w niedziele 12. Jeden z najlepszych seriali moim zdaniem, zaraz po Breaking Bad i The Walking Dead

ocenił(a) serial na 8
Barti15

Mam tak samo obejrzałem właśnie 1 sezon i jestem pod dużym wrażeniem. Nie sądziłem że to będzie aż tak dobre.(ja też 10 w sobote i 12 w niedziele właśnie jestem na 4 odcinku 2 sezonu)

ocenił(a) serial na 10
Altair44

ja teraz mam 6 odc 2 sezonu. troche szybko mi sie skonczy ale mam jeszcze 140odc, lost'ów i teraz zaczyna sie serial Defiance/Hannibal, i nowe odc gry o tron sa wiec jest co ogladac

ocenił(a) serial na 8
Barti15

Też mam zamiar oglądać Lost, jeszcze nie wiem kiedy ale na pewno obejrze

ocenił(a) serial na 9
Altair44

Polecam na maxa breaking bad , najlepszy serial jaki w życiu widziałam <3

Altair44

Jakim cudem w 13 odcinku scofild podniósł kratę ? :)

ocenił(a) serial na 9
Barti15

Cały 3 sezon w jeden dzień i to nawet z przerwami na jedzenie itp. :D Nie wiem, w jaki sposób przetrwałam ten serial, a zwłaszcza 3 sezon, bo byłam wiele razy bliska zawału. Strasznie mnie denerwował ten serial, ale za żadne skarby nie przestałabym go oglądać...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Barti15

Fakt, jeśli chodzi o emocje i to jak wciągał to 10/10 !!! Dla mnie pod tym względem egzekwo z Lostem, chociaż Lost miał ciekawszą fabułę, świetne postacie i ogólnie był pod wieloma względami lepszy. Dla mnie moje TOP 10 seriali to:

1. LOST
2. MAN MED
3. DEXTER
4. PRISON BREAK
5. RODZINA SOPRANO
6. CALIFORNICATION
7. GRA O TRON
8. HOUSE OF CARDS
9. SPARTACUS
10. UKŁADY ( mało znany ale polecam - świetny ! )

A teraz ? Teraz jestem bez seriali, więc jeśli macie jakieś naprawdę godne polecenia to dajcie znać :)

Adiluzaczeq

A The Wire, The Killing i Gomorra? Ja zostałam bez słów, polecam

ocenił(a) serial na 9
marlakemper

Znalazłem .....Stranger Things :) Polecam wszystkim.

ocenił(a) serial na 8
Barti15

Bardzo dobry pomysł i zwłaszcza scenariusz pierwszego sezonu. Niezapomniana brygada bohaterów, rozwijająca się z odcinka na odcinek intryga... Będę dobrze go wspominał. Miło go sobie przypomnieć od czasu do czasu.

użytkownik usunięty
Lucas207

To prawda. Dobre wykonanie. Zwłaszcza podobał mi się odcinek 17 pierwszej serii, w którym losy ucieczki zależały od kolesi, którzy nie byli brani pod uwagę w jej kontekście.

ocenił(a) serial na 10
Barti15

POWIEDZ MI W CZYM TEN BREAKING BAD JEST JEST LEPSZY OD PRISON BREAK ?

PRISON BREAK WCIĄGA PO KILKU MINUTACH TAK ŻE CHCE SIĘ OBEJRZEĆ OD RAZU 22 ODCINKI A TAMTO GÓWNO PATRZYSZ I SIĘ ZASTANAWIASZ WTF? TO NUMER 2 NA FILMWEB ? SAMA NUDA

ocenił(a) serial na 8
Marcin5800

Mam podobne zdanie.
Breaking Bad oglądałem niemal zasypiając, bo wiedziałem, że wszyscy polecają ten serial i na pewno w końcu się rozkręci i będzie świetny. Niestety nie doczekałem się. Jeden odcinek, bodajże pierwszy drugiego sezonu trzymał w napięciu. Reszta do kitu.

Marcin5800

Czasami tak jest. Kazdy serial jest inny. Ja mialem tak z gra o tron. Przemeczylem 1 sezon w drugim juz odpadlem z nudow :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones