PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121831}

Spider-Man

7,8 14 859
ocen
7,8 10 1 14859
6,5 6
ocen krytyków
Spider Man
powrót do forum serialu Spider-Man

Mój ulubiony serial o spider-manie. Pamiętam go z czasów jak jeszcze był Jetix i Fox kids . Teraz już takich nie robią...

ocenił(a) serial na 7
jabba11

A ja z czasów TVP2 ;] Kupa lat, miłe wspomienia i pierwsza refleksja- dlaczego postacie jak widzą, że coś na nie spada to zamierają w bezruchu zamiast się odsunąć, chociaż to w sumie rzucił chłopak sąsiadki jak kiedyś natkną się na taką scenę ;]

ocenił(a) serial na 10
jabba11

Ja również pamiętam go z czasów Fox Kids i Jetix. Dzisiejsze bajki nie umywają się do tych starszych. Ta bajka była genialna, byli tu chyba wszyscy bohaterowie Marvela(gościnnie) dzięki czemu nigdy się nie nudziła. Była świetnie zrobiona, często zaskakująca i po prostu genialna!

ocenił(a) serial na 10
Pieniak3

ja rowniez serial poznalem za kadencji TVP2 lecial bodajze jeden odcinek na tydzien w kazdy wtorek o godz 14:10 :) hehe pamietam jeszcze jak rowno z rozpoczeciem emisji tego serialu firma panini wypuscila album z naklejkami z odcinkow z serialu ojjjjj kupa kasy na to poszla z mojej strony

ocenił(a) serial na 7
jabba11

Oglądałem go za podstawówki na wspomnianych przez Ciebie kanałach i muszę coś stwierdzić. Oglądając je teraz na spokojnie, samemu przed komputerem i w pełni się na nich skupiając, człowiek normalnie widzi wartości jakie ten serial ze sobą niesie. Wartości i przesłanie, morał. "Dobro jest silniejsze od zła." - to chyba najlepszy tekst w tej bajce, a widząc te kretyństwa jakie dzisiaj dzieciakom puszczają, człowiek łapie się za głowę i myśli co będzie z tymi dziećmi, jak oglądają takie bezwartościowe pracze mózgu.
Bajka piękna 10/10, trochę łapało mnie w duchu jak Peter tracił Mary Jane, przykra sprawa. Trochę tak jakbym się utożsamiał z głównym bohaterem (często tak mam w filmach, bajkach czy grach), więc strata kogoś, kogo się tak kocha przez Petera i we mnie uderza.
Mały apel na koniec: Nie puszczajcie swoim dzieciom dzisiejszych produkcji, np. tych idiotyzmów z "disney xd", choć zdarza im się wieczorem puścić coś starszego, Ach ten Andy, czy Odlotowe Agentki.
Pooozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
ZiD0

Co do apelu z końca to w pełni się zgadzam i od dawna praktykuję... znaczy nie mam dzieci, ale mam siostrzeńca i siostrzenice, których ciągle ganiam i mówię, która bajka jest ok, a która debilna - na szczęście ze skutkami.

ocenił(a) serial na 7
Pieniak3

Prawidłowo, dobrze że żyjemy w czasach dobrej technologii. Człowiek ponagrywa na płyty najlepsze bajki, a potem dziecku może je włączać. Przynajmniej ja mam taki zamiar. :) Na razie jestem w fazie gromadzenia materiału.

ocenił(a) serial na 10
ZiD0

Ha ha tak właśnie siostrzeńcom robię :D Między innymi "Samuraja Jacka", "Ed, Edd i Edy" czy "Króla Lwa" im dałem :)

użytkownik usunięty
Pieniak3

Powiedziałeś Samuraj Jack? ;) <3 Co do powyższej dyskusji to całkowicie się zgadzam, że starsze bajki są zdecydowanie lepsze od puszczanych teraz (Ben teny, Pory na przygodę i inne).

jabba11

najlepszy rysunkowy spiderman szkoda ze dziś już nie ma jetixa i fox kids stare dobre czasy

filip_sasin

A zna ktoś na jakiej stronie można obejrzeć wszystkie odcinki?

ocenił(a) serial na 10
filip_sasin

,, Świat według Ludwiczka"
,,Księżniczka Sissi"
,, Spider-Man"
,,Pinokio"
,, Hutch Miodowe Serce"
Bez tych seriali Fox Kids nie byłby... w ogóle:-)
Wszystkie miały to ,,coś" w sobie...

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

,,X-MEN"
,, Księżniczka Sissi"
,, Hutch Miodowe Serce"
,, Spider-Man"
,, Pinokio"
Bez tych seriali Fox Kids nie byłby...w ogóle:-)
Wszystkie miały w sobie to ,, coś"...

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Niestety ,, Ludwiczka" nie można do nich przyrównywać,ponieważ miał znacznie ,, lżejszą"fabułę...

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Teraz to sobie uświadomiłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones