PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778966}
7,4 2 974
oceny
7,4 10 1 2974
Sprawiedliwi Wydział kryminalny
powrót do forum serialu Sprawiedliwi - Wydział kryminalny

Nie oglądałam serialu przez dłuższy czas i wiele muszę nadrobić, ale chciałabym od razu wiedzieć...Część streszczenia odcinka 155 brzmi: "Tymczasem Monika, która została świadkiem koronnym, ma zeznawać przeciwko Rudemu. Okazuje się jednak, że Rudy uciekł". O jakiego Rudego chodzi? Chyba nie tego młodego technika z szopą na głowie? I o co właściwie chodzi w tej sprawie ze świadkiem koronnym? Jest ktoś kto jest w temacie i może mi pokrótce opisać całą sprawę?

Kaya1456

Chodzi o gangstera z którym ona była związana. Gość należał do jakiejś większej zorganizowanej grupy przestępczej, ona wiedziała o tej grupie dość sporo stąd ta sprawa ze świadkiem koronnym. Chyba bardzo, bardzo długo nie oglądałaś serialu bo ta historia przewijała się przez jakieś ponad pół ostatniego sezonu.

Andrzejek324

Niestety ostatnio Monika znowu wplątała się w podejrzaną tranzakcję,z jeszcze bardziej podejrzanym gangsterem.

A z kolei mnie umknęła wiadomość - mimo, że oglądam wszystkie odcinki - co się stało z tym rudym technikiem kryminalistyki?,który pracował razem z Kowalskim ?

basiakub46

A no właśnie nie wiem też co się stało z Kowalem. Nie było żadnej wzmianki o tym, a też oglądam wszystkie odcinki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones