PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771368}

The Lonely, Shining Goblin

Sseul-sseul-ha-go Cha-ran-ha-sin-do-ggae-bi
8,4 2 952
oceny
8,4 10 1 2952

Sseul sseul ha go Cha ran ha sin do ggae bi
powrót do forum serialu Sseul-sseul-ha-go Cha-ran-ha-sin-do-ggae-bi

Deok-Hwa

ocenił(a) serial na 10

Dlaczego nie dokończono jego wątku? Dostał tą kartę kredytową czy nie i co się z nim dalej działo...

ocenił(a) serial na 7
pinang

Wiem, że po tylu latach, ale jednak :D Kartę kredytową dostał po śmierci dziadka. Od tamtej pory postanowił pracować nad swoim charakterem, pracował w firmie i się przyuczał pod okiem Prezesa Kima. W ostatnim odcinku jest mowa o tym, że prowadził dość hulaszczy tryb życia i miał wiele kobiet (dlatego Prezes skrytykował jego pomysł co do ożenku, ponieważ Deok Hwa zazdrościł po prostu Goblinowi i Eun Tak że będą małżeństwem i też tak chciał, tylko że wtedy musiałby porzucić te wszystkie kobiety na rzecz tej jedynej). Kiedy jest scena, gdy ten przypadkowy facet naprawia im samochód, nie jest to wprost powiedziane, ale wydaje mi się, że osoba za kierownicą, która nie zadzwoniła do ubezpieczyciela, to właśnie Deok Hwa, co oznacza, że był bliskim współpracownikiem Prezesa. No i ostatnia scena, gdy Goblin opuszcza dom i pozostawia w nim staruszka, to wydaje mi się, że tym staruszkiem był właśnie Deok Hwa.

Ale ogólnie cały jego wątek z tą kartą kredytową był zabawny :D

ocenił(a) serial na 10
black_eye

haha juz nie pamietam nic z tego o czym piszesz...

ocenił(a) serial na 7
pinang

Haha, moja w tym wina, bo jestem niemalże świeżo po seansie, a odpisałam na post sprzed trzech lat :P Ale to w sumie dlatego, że ten wątek z kartą kredytową był jednym z zabawniejszych w dramie i Twój komentarz mi o tym po prostu przypomniał i chciałam się po prostu podzielić swoimi spostrzeżeniami :)

ocenił(a) serial na 10
black_eye

spoko. moze sobie kiedys odswieze. ciekawe doswiadczenie ten serial. Moja ulubiona scena byla jak na zakupy poszli...

black_eye

Czytałam gdzieś fragment scenariusza (niezrealizowany), w którym staruszek w Kanadzie był... wnukiem Deok-Hwy. Co by oznaczało, że wieczny młodzieniec kiedyś dorósł do rodziny :)

ocenił(a) serial na 9
black_eye

Nie wydaje mi się, żeby ten kierowca to był Deok-Hwa, ale to tylko moje odczucie.
Informacja o tym, że tamten staruszek był jego wnukiem ciekawa, szkoda, że nie powiedzieli tego w dramie (ale w takim razie goblin naprawdę długo czekał na powrót swojej panny młodej...). No i że jednak nie dowiedzieliśmy się czegoś więcej o dalszych losach Deok-Hwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones