PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766289}
5,2 138
ocen
5,2 10 1 138
Still Star Crossed
powrót do forum serialu Still Star-Crossed

Tylko ci murzyni psują cały klimat, to tak jakby dać białego w filmie o jakiejś chińskiej dynastii lol

ocenił(a) serial na 4
niemozliwe

nie tylko oni psują klimat tejże produkcji... Ale faktem jest, że poza kolorem skóry są oni najbardziej irytujący, bo biała część obsady zdaje się bardziej zachowywać odpowiednio do epoki. Osobiście mam największy problem z królem Eskalusem i główną bohaterką (Rosaline), którzy są zwyczajnie tragiczni, szczególnie ta ostatnia, i życzę jej powolnej i bolesnej śmierci...

Herushingu

Mimo to mnie zachęciłeś ;)

ocenił(a) serial na 4
buterfly

gratuluje decyzji oglądania słabego serialu który został urwany po kilku odcinkach ze względu na słabą oglądalność. Mógłbym zrozumieć gdyby dostał przynajmniej zakończenie, ale w obecnej formie całkowicie mija się to z celem :))

Herushingu

Pozwolisz jednak że to czy uważam go za słaby, ocenie już jednak sam ;)

ocenił(a) serial na 4
buterfly

to że został anulowany po emisji zaledwie paru odcinków w trakcie kręcenia mówi za siebie, zwykle niezależnie od poziomu i oglądalności nie wycofuje się już z zamówionych odcinków, a jedynie nie zamawia się dodatkowych...

Decyzja należy do ciebie, ale osobiście uważam, że oglądanie urwanych seriali niezależnie od ich poziomu mija się z celem, przynajmniej w przypadku produkcji fabularnych, bo w przypadku proceduralni nie ma to zwykle znaczenia...

Herushingu

Okej zapewne masz racje też właśnie dlatego, że tak szybko został anulowany sam chcę go ocenić :)

Po za tym mocno mnie ciekawi tak inne, przedstawienie historii Romea i Juli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones