{"type":"film","id":803081,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/%C3%89lite-2018-803081/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum 3 sezonu
  • Ruddie ocenił(a) ten serial na: 7

Czy tylko ja mam wrażenie, że Rebe jest nastoletnią wersją Nairobi z 'Domu z papieru'? :D

• EuniceEvans ocenił(a) ten serial na: 8

Ruddie Nie tylko ty ;-)
    Zwłaszcza sposób mówienia i ton głosu przypominają Nairobi.

• McGyverPL ocenił(a) ten serial na: 8

Ruddie Rebe ładniejsza.

• Patka9408 ocenił(a) ten serial na: 10

Ruddie Nawet jej wygląd, nos jak Nairobi, głos..

• beatrycze_jozue ocenił(a) ten serial na: 7

Ruddie O tym samym pomyślałam!!!!!!!!!!!

• Ruddie Też tak pomyślałam, zastanawiałam się czy to nie jest przypadkiem jej młodsza siostra

• Ruddie Czym dalszy sezon Szkoły dla Elity tym większa cenzura scen z Carlą (Ester Expósito).
    Pierwszy odcinek I sezonu był bardzo pozytywnie zaskakujący pod tym względem. Carla niesamowicie zmysłowa i piękna. Normalnie pokazywali jej biust podczas scen, a potem jeszcze tylko sekundowy kadr z jej biustem w 3 odcinku (ten trójkącik) i KONIEC. A co dalej w sezonie II i III? Wszystkie inne sceny to było ukrywanie jej ciała przed widzami. Nie wiem czy to ona nie chciała pokazywać chociażby biustu, czy producenci zmienili zdanie.
    Poza tym z tą Mariną w I sezonie (María Pedraza) były dwie sceny, ale pokazali wielokrotnie więcej (tyłek i piersi), niż ze znacznie piękniejszą Ester.
    Już nie mówiąc o tym że dupy FACETÓW pokazywali wielokrotnie (jakby serial bardziej kierowany do gejów), a tyłka Ester w normalny sposób nie pokazali ani razu.