Szmergiel

1993
Szmergiel
7,1 392
oceny
7,1 10 392
42
chce zobaczyć
powrót do forum serialu Szmergiel
  • Bardzo nastrojowy odcinek "Szmergla", ze świątecznym klimatem, Świętym Mikołajem i utratą przez niego pamięci, Szczęsnym który musi go zastąpić i radosnym oczekiwaniem na przybycie pierwszej gwiazdki.

  • Magiczne_Swieta Boże Narodzenie to najpiękniejszy okres kalendarzowego roku. Produkcje takie jak ta potrafią znakomicie budować świąteczną atmosferę i tworzyć przepiękny radosny nastrój, pobudzają uczucie nostalgii i sentymentu do lat dzieciństwa, a nade wszystko przypominają o tym jak wspaniałym przeżyciem są dla każdego z nas Święta i oczekiwanie na ich przyjście, o tym jak bardzo tęskni się za nimi przez cały rok.

  • Magiczne_Swieta Boże Narodzenie powinno trwać cały rok (chodzi mi o podejście ludzi do siebie i tą atmosferę)..świat byłby wtedy piękniejszy.

  • andzia90_90 ocenił(a) ten serial na: 10

    Magiczne_Swieta Mialam okazję obejrzeć odcinek w 2 dni przed świętami, nawet i mi przypominają się czasy kiedy czekało się na pierwszą gwiazdkę. Bardzo mi podoba świąteczny odcinek i wielokrotnie go oglądam:) Polecam. Niestety pozostałych odcinków nie pamiętam więc mogę powiedzieć, że z pewnością były świetne.