PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837087}

Tacy właśnie jesteśmy

We Are Who We Are
7,3 5 100
ocen
7,3 10 1 5100
7,3 7
ocen krytyków
Tacy właśnie jesteśmy
powrót do forum serialu Tacy właśnie jesteśmy

Pani Marto Wawrzyn, jak to możliwe? Atakowała Pani Wiedźmina za kobiecą nagość a tutaj w serialu HBO nagość męska jest jeszcze bardziej explicit ( w końcu porównujemy zaledwie częściową kobiecą nagość, cycki w serialu Netflixa, z pełną męską nagością w serialu HBO) i uprzedmiotawiająca i zero reakcji? Robicie tak za każdym razem. Promujecie seriale które wybitnie uprzedmiotawiają mężczyzn. Serialowa nie jest żadnym wyjątkiem, taka hipokryzja jest na całym skrajnie lewicowym świecie. Możecie uprzedmiotawiać z wyjątkiem kobiecego ciała. (BTW. Dobrze że Netflix ma gdzieś recenzentow i nagrody serialowe/filmowe, robią seriale dla ludzi, a ludzie chcą nagich kobiet, nie chcą nagich mężczyzn by zochydzić sobie seans.) Czekam na recenzję drugiej hipokrytki z kanału jakbyniepaczec, ta też promuje wyłącznie podobne seriale. NIe mówię już nawet o tym jak te środowiska promują wszystko co atakuje białych ludzi, przede wszystkim białych mężczyzn. A HBO w tym przoduje. Skopiujcie tę wiadomość na stronę Serialowej. Jak możecie się domyślić, blokują oni każdą osobę która demaskuje ich agendę. Ja już dawno zostałem zbanowany.

Meldondg_Lord

A ja chcę nagich mężczyzn, więc mów za siebie. :) (Nie, żeby nagie kobiety mi "zohydzały" seans, ale nie ma nic złego w pokazywaniu męskiej nagości. Jeśli masz z nią problem to coś jest z Tobą nie tak. :P )

Meldondg_Lord

Nie zauważyłam, aby męskie ciało było uprzedmiotowione w tym serialu.

ocenił(a) serial na 1
Sol

Nie wcale. Pokaż kobietę w takim samym stopniu detali, z wyeksponowaniem pochwy a cały redaktorski świat zaorałby reżysera już do końca jego dni. Jak widać męskie genitalia można pokazywać w jaki sposób się chce bo nie jest to uprzedmiotowienie. Koń by się usmial. Podwójny standard jest mocny tutaj.

AgusKa1993666

Wiesz na pewno co to jest pochwa?

Meldondg_Lord

aleś ty chłopie uczulony, żal czytać takie bzdury. W serialu pokazywane jest zarówno ciało męskie jak i kobiece. Po drugie to baza wojskowa, gdzie normą są prysznice (jeśli chodzi ci o ten moment). Słyszałeś o kontekście lub o sensie????? Cycki w Wiedźminie są po prostu bezsensowne, bez związku z fabułą i ich pokazywanie na siłę jest żałosne. Żołnierz pod prysznicem jest czymś logicznym w bazie wojskowej. No ale ty logiki nie używasz, bo przecież niezależnie od fabuły musisz se pooglądać cyce. Ps. kąpiesz się w piżamie żeby przypadkiem nie zobaczyć penisa????

Meldondg_Lord

Dziecko - zostaw ten internet
Rozumu nie masz wcale
Co innego pokazywanie ciała męskiego czy kobiecego bo jest częścią spektaklu a co innego na sile
Na HBO pojawiają się produkcje lgbt czy rasizm bo musza
Ale to jest bardzo rzadkie
A Netflix pokazuje w 9/10 produkcji i często na siłę aby mieć bo mieć

A ciebie głównie boli ze portale oceniły solidnie słabego Wiedźmina, który jest po prostu parodią Sapkowskiego

Netflix nie robi seriali dla ludzi tylko dla szarej masy i dla małolatów
Netflix dzisiaj to bardziej psuje popkulturę niż ja rozwija
Zobacz sobie serial Hollywood od Netflixa i zamilcz na wieki - tam to dopiero zobaczysz wszystkie kolory tęczy

Meldondg_Lord

Początek twojego wpisu czytało się jeszcze jako tako, ale jak doszłam do: ‚ludzie chcą nagich kobiet, nie chcą nagich mężczyzn by zohydzić sobie seans’, parsknęłam śmiechem i dałam sobie spokój. Ja bym ci dała bana za takie kocopoły.

ocenił(a) serial na 8
Meldondg_Lord

Nie wiem kto Cię skrzywdziłw dzieciństwie, ale szczerze współczuę. Otóż jako mąż i ojciec oświadczam że chcę w filmach nagich kobiet, mężczyzn, białych , czarnych , żółtych i jakie tam jeszcze sąa kolory. I niech im się cycki i penisy dyndają na pół ekranu. Bo Tacy Właśnie Jesteśmy. Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia.

Meldondg_Lord

Szczerze Ci współczuję, bo musisz być mega skrzywdzonym i nieszczęśliwym człowiekiem! :(
Nie wiem co ma lewicowość do uprzedmiotawiania mężczyzn, bo tacy zdarzają się w każdym środowisku. A już zupełnie przekracza moje możliwości poznawcze zrozumienie Twojego toku rozumowania, że uprzedmiotawiać można jedynie kobiety, a nie mężczyzn (wybacz, ale Twoja logika jest tak pokręcona, że może coś źle zrozumiałem). Dla mnie człowiek to człowiek, więc nie można nikogo uprzedmiotawiać, niezależnie od płci!
Podobnie z HBO... Dość dużo oglądam filmów i seriali (również z Netflixa), ale jako biały mężczyzna nigdy nie czułem się atakowany przez te platformy! Jeśli już, to jako biały mężczyzna (i człowiek) czuję się zażenowany (delikatnie mówiąc) takimi poglądami jak Twoje i innych białych mężczyzn z rasistowsko-brunatnych środowisk takie jak kiedyś nacjonaliści, faszyści i naziści, a obecnie ONR, MW i im podobni, którzy przynoszą wstyd gatunkowi ludzkiemu, a nie tylko białym mężczyznom!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones