Zauważcie, że gdyby wyciąć na końcu odcinka scenę w której Johnny otwiera załącznik, z którego dowiaduję się kto jest mordercą, to mógłby być koniec sezonu. Bo co? Wiadomo kto jest mordercą, wszystko się wyjaśniło u Cliffa i Nicky, rodzice Cliffa się pogodzili, Greta z ojcem chyba też, alles gut. Jedyne pytania jakie...
więcejmam prośbe, do kogoś kto widział już wszystkie odcinki ego serialu na fox life. Otóz bardzo mnie interesuje jak ten serial się kończy?? Co stało się z Eddim?? Ile w tym mieli udziału Greta i Cliff itd.??
Chodzi mi tylko o wątek z młodzieżą.
Jeśli ktoś wie, to czy mógłby mi napisać, najlepiej u mnie na profilu, żeby...