PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36366}

Tajemnice Sahary

Il segreto del Sahara
7,6 1 156
ocen
7,6 10 1 1156
Tajemnice Sahary
powrót do forum serialu Tajemnice Sahary

Stety czy niestety kinematografia bardzo się od tamtych czasów zmieniła. Wiele filmów z tamtych lat nie wytrzymało próby czasu i są obecnie "niestrawialne". Pierwsze dwa odcinki jakoś się jeszcze bronią, ale im dalej tym gorzej. Ogólnie na dzień dzisiejszy wygląda to strasznie amatorsko i prymitywnie. Jedynie gra Yorka trochę przekonuje.

ocenił(a) serial na 7
czessix

Druga strona medalu wygląda tak, że jakość filmu wcale nie zależy od oceny gimbów. Producenci uczą się oczywiście jak lepiej zwrócić uwagę widowni, wobec czego współczesne filmy korzystają z wielu tricków i są bardziej widowiskowe, trudno jednak o większą banalizację tematu niż sprowadzenie kina do możliwości technicznych danej dekady.

czessix

pamiętam że film oglądałem w podstawówce i kochałem się w Andy i nie mogłem spać. Film wtedy b.tajemniczy i czekało sie na kolejny odcinek. Wtedy jednak czas wolniej leciał bo żyło się wolniej ...dziś to nie do pomyślenia żeby ktoś czekał tydzień na odcinek. To był film relaksujący a nie przesycony animacjami ,wybuchami i męczącą muzyką.

czessix

typowe ujadanie gimbusa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones