PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318471}

Technicy-magicy

The IT Crowd
7,9 31 217
ocen
7,9 10 1 31217
Technicy magicy
powrót do forum serialu Technicy-magicy

10/10 Najlepsze momenty:

ocenił(a) serial na 10

Jeszcze nigdy tak nie było, że czekałem na jakiś serial tak jak na ten. Super gra aktorska, mocny humor, no i Moss. Najlepsze momenty ??

-Nowy numer ratunkowy : 0118 999 881 999 119 725...3
-Reklama przeciwko piractwu w internecie(MOCNE!!)
-jeżeli wpiszesz "google" w Google to zapsujesz internet :D
-z 3 serii Internet w pudełku :D
-Nie obczyzna, tylko mężczyzna :D
-To jak Roy pyta babcie o udział w rozbieranym kalendarzu, a z tyłu stoją dorośli wnuczkowie :D
-Pomyłka Mossa z kawą :D( co rzuca Royowi), potem jest bez koszulki, ubiera tylko kurtkę, jakaś babcia ma wypadek a on musi użyczyć kurtki..
-Roy udaje niepełnosprawnego
-Pożar w biurze, Moss wie co robić
-Ciocia Irma.. :D

ocenił(a) serial na 10
rm6688

zdecydowanie jest debest po prostu bez dwóch zdań. I'm disabled. Albo only have an acces to Irma.
a Moss to po prostu miłość od pierwszego wejrzenia.
Choć niestety 3cia seria mogła (i powinna! po dwóch pierwszych seriach oczekiwania były niebotyczne przecież!:) byc lepsza. Czekam na czwartą:D

ocenił(a) serial na 9
skarbens

"I'm disabled" rządzi.. ten odcinek zawsze mnie rozwala.:)

ocenił(a) serial na 10
Jull

Kochani, ale zapomnieliście o absolutnie rewelacyjnej postaci, a mianowicie o Gocie. On po prostu wymiata. Jak zawsze coś opowiada to patrzy w przestrzeń... Nie do wyjęcia sceny z jego udziałem. Uwielbiam tę postac. Szkoda, że w III serii się nie pojawia... :-(

ocenił(a) serial na 10
DirtyMefisto

Got był super, ostatnio przeglądałem odcinki i oglądałem 50-50 co ochroniarz występował w "Who want to be a milioneire" :D, poźniej zaprosił Jen na kolacje do restauracji Messy Joe's, ale początek był najlepszy z "czekoladą" na czole
"You have shit on your head" :D

DirtyMefisto

ta postać jest debilna..

ocenił(a) serial na 10
Jull

Też go uwielbiam, no i Moss jako barman :)

ocenił(a) serial na 10
Kierownica

A mi seria trzecia podobała sie najbardziej.. chociaz brakuje mi starego Denholma,

a teksty.
to oczywiśćie.:

1118999.... itd i 3..
nie wpisuj google w google bo popsujesz internet,
przemowa Jen z internetem,
Geeks jak odbijają sobie baloniki,
Moss jak wraca z wakacji z tekstem I'm back,
i tysiące innych..
aaa i Peter File..
i dyrektor lecący za oknem

serial jest bezbłędny, skzoda że te sierie sa takie krótkie

opuncja

Moment, gdy Moss mdleje i budzi się - otwieraniu oczu towarzyszy muzyczka startowa z windowsa:DD

ocenił(a) serial na 9
opuncja

Haha Peter File, nie mogłam sobie przypomnieć gdzie to słyszałam ;D

ocenił(a) serial na 9
Jull

Ooo, tak, najlepszy odcinek!

Świetny też jest Peter File.

ocenił(a) serial na 10
rm6688

Motyw z Hitlerem w niebie był dobry :)
Oraz akcja z biustonoszem.

rm6688

GEJowski musical i akcja jak Moss powiedział, że Jen zmarła :PPP lałem ze śmiechu:)
generalnie nie było odcinka, żeby mi się nie spodobał:)

Meg_89

Jak Moss obiera pomarańcze w saperskiej masce ochronnej.

rm6688

nie zapomnieliście o pocałunku Roya z Mossem? W odcinku "Are we not man"? xD Ale tych momentów jest tyle, że trudno je po prostu zapamiętać ;-)

ocenił(a) serial na 9
rm6688

I'm disabled...

ROTFL na maxa, ja umierałem na tym odcinku ze śmiechu, ale reszta też wymiata

rm6688

- motyw "kursu niemieckiej kuchni"
- odcinek w którym Roy i Moss udają twardzieli

zemstafreda

No ten odcinek jak udają prawdziwych facetów chyba był najlepszy. Dobry był też ten z czymś podobnym do facebooka.

rm6688

Leżałem przy scenie kiedy Jen wróciła z dworu i stwierdziła że nie będzie tam palić, bo jest zbyt "sowiecko" :P Potem nie mając wyboru wyszła jeszcze raz i zagaduje ją niejaki Yorg. Ta jej nagła zmiana akcentu... I jeszcze ten świst wiatru w tle :P

ocenił(a) serial na 9
blido1988

mnie rozwala Moss wpadający z bronią do parku, żeby odstraszyć swoich prześladowców. pocałunek Roy'a z Mossem- bezbłędne. Jen chodząca w za małych butach :-) i pan który jej remontował mieszkanie (podglądanie z ukrytej kamery i wyświetlenie tego obrazu w czasie konferencji). z resztą w każdym odcinku było kilka momentów, które sprawiały że można się było turlać ze śmiechu :-)

ocenił(a) serial na 10
so_fine

Masz rację, so so fine. i Uwielbiam tę kamerę!

ocenił(a) serial na 9
rm6688

Mnie na łopatki rozłożył 5 odcinek 1 serii. Gdy Bill widzi głowe Jen i myśli, że to duch po prostu rozbraja.

użytkownik usunięty
rm6688

Tańcząca Jen na imprezie firmowej oraz scena gdy wszyscy potem budzą się i widzą obok siebie kogoś zupełnie niespodziewanego.

Jen i jej chłopak, który "być może" jest gejem (zabrał ją na musical o gejach pt. "Gay").

Poszczególne scenki podczas których pracownicy odkrywali obecność Denholma w piwnicy

Denholm na pogrzebie ofiarowuje płytę Cradle of Filth biednej wdowie



ja dopiero jestem na 1 sezonie, ale scena z pozarem mnie powalila "podoba mi sie ten nowy motyw na monitorze"... "podoba mi sie ten motyw z wychodzeniem poza ekran"(plomieni)ehehehe sie poplakalam ze smiechu :D sietny serial

użytkownik usunięty
chicken86

"Królik biurowy"! Od dziś jak ktoś w robocie włazi pod biurko, zawsze mówię na niego "królik biurowy"! :)
Rozwala mnie ten odcinek ;)
Jen, która podchodzi do okna, żeby pomóc biednemu Royowi... i to, co za oknem ;)


ocenił(a) serial na 9

masz na myśli Richmonda, Denholm to szef

rm6688

Cały odcinek 4 pierwszego sezonu. Umieram ze śmiechu na scenach z kubkiem Mossa :))

ocenił(a) serial na 9
rm6688

no to ja wymienie moje ulubine momenty które oglądałem chyba po sto razy:
- telefon na pogrzebie z "mega" wibrą (prawie sie zeszczałem ze śmiechu)
- japończyk który nadepnął Jen na powyginane palce u nogi, ta na niego
przeklinała a jego tłumacz potem to przetłumaczył (S01E02)
- cały odcinek S2E1 ten o gay operze
- film antypiracki
- Demhom jak próbuje włączyć komputer za pomocą systemu głosowego
- Peter File
- Moss w tv jako "minister of defence" i jego stanik
- nowy nr na straż i mailowanie na straż w sprawie pożaru
i wiele innych

ocenił(a) serial na 10
strzelba

Masz racje, te też są debest zwłaszcza:
- "Hello computer"
- "Fire exclamation mark fire exclamation mark...Looking forward to hearing
from you"

Nie znam równe oblędnego serialu!

ocenił(a) serial na 7
skarbens

mnie rozwala moment kiedy desmont ten szef wchodzi w czasie pozaru do roy'a i moss'a i mowi ze podoba mu sie wyswietlacz a ogniem

ocenił(a) serial na 10
rm6688

Zdeformowane stopy Jen, po założeniu butów o chyba 4 rozmiary za małych. Sezon pierwszy, ale nie pamietam który odcinek.
Wszelkie sceny z Richmondem.
Ciocia Irma
Kuchnia niemiecka
Pogrzeb Deymholda i pojawienie się jego syna w kościele z okrzykiem "Fatheeeeer!"
"Judy, widziałes ją? Ona ma owłosione oczy!" Z odcinka dotyczacego śmierci Jen
Wymieniac mozna bez końca:)
Uwielbiam ten serial:)

aneczkajot

mój najlepszy odcinek, z akcją w teatrze: I'm disabled:D

Ale świetny był motyw w momencie wykładu na temat stresu, jak Roy poszedł sprawdzić urządzenie od stresu, heh.

ocenił(a) serial na 9
decob

W tym serialu są same najlepsze momenty i aż trudno wybrac :D Peter File, stanik Moss'a, gejowskie przedstawienie, pożar czyli Moss pisze maila, nowy numer alarmowy, Jen i jej przemówienie na temat internetu, muzyka Windowsa i oczywiście Got :D

ocenił(a) serial na 9
rm6688

Odcinek o gejowskim musicalu i niepełnosprawnym Roy'u. Moment jak nowy znajomy wywala jakiegoś niepełnosprawnego z wózka ze śmiechem i tekstem "wy Irlandczycy jesteście tacy zabawni".
Jak Moss rzucił kawą w Roy'a myląc kubki ;-)
Ogólnie nie mogę się doczekać nowej serii ;-)

ocenił(a) serial na 10
Angie_21

Już są 2 odcinki 4 serii :). Ogólnie w takim samym klimacie ale niestety trochę gorsze niż pozostałe Serie :/

Ciekawe czy wróci Richmond? :D

"Gejowski musical" jest jednym z lepszych odcinków,

rm6688

Mi się podobał odcinek wprowadzający Richmonda "Red Door. Jak już wielokrotnie się wypowiadałam, uwielbiam tą postać.
A poza tym numer alarmowy...
Peter File
motyw z google i zniszczeniem internetu
odcinek o stresie

Oj wiele tego było.. :)
Fajnie, że powstała nowa seria. Mam nadzieję, że pojawi się Richmond :D

ocenił(a) serial na 10
patti_4

Richmond pojawia się dopiero w 6 odcinku 4 serii. Podczas sprawy między panem Reynholm i jego żoną, jest świadkiem. Dalej mówi z akcentem ale już jest bez makijażu :/ Szkoda że 4 seria dobiegła już końca.

ocenił(a) serial na 10
rm6688

Świetny jest moment gdy Douglas przechodzi śmierć kliniczną i widzi hitlera.

j23n

Myślałam, że widziałam wszystkie odcinki! Powiedz, proszę, o jakim Ty mówisz? :)

ocenił(a) serial na 10
Altharis

Ten odcinek był gdy Douglas postrzelił się w kolano... hmm nie pamiętam tytułu.
Jak będę w domu to napisze :)

ocenił(a) serial na 10
Altharis

Odcinek nosi nazwę: From Hell
Pierwszy z trzeciego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
rm6688

uuhhh, chyba jakieś odcinki mnie ominęły xD ...
w którym Moss pocałował Roya, i w którym Moss udawał/mówił coś o tym, że jest niepełnosprawny? z góry dzięki za odp i sorry za offtopic

ocenił(a) serial na 10
k_caru

i jeszcze, z którego pochodzi to: http://i35.tinypic.com/of09qw.jpg

(przepraszam za podwójnego posta, ale nie moge juz edytować)

k_caru

Widziałam to, ale niestety nie pamiętam tytułu.. Myślę, ze tych odcinków jest na tyle mało, że jak je przejrzysz to szybko znajdziesz te, których nie widziałaś :)

ocenił(a) serial na 10
Altharis

No chyba muszę, oglądam je na pewnej stronie i wydawało mi się, że obejrzałam wszystkie po kolei... Ale widocznie coś musiało mi umknąć xD
Chyba zacznę wszystko od nowa, w końcu to świetna zabawa za każdym razem ;p

ocenił(a) serial na 10
k_caru

Ten odcinek nazywa się "Aunt Irma Visits" (sezon 1, odcinek 6).
Bardzo fajny ;)

ocenił(a) serial na 10
Tillig

dzięki :}

znalazłam też ten z pocałunkiem - sezon 3, odcinek 2, gdyby ktoś tez przegapił xD

ocenił(a) serial na 10
rm6688

Oczywiście najlepszy odcinek to "The work outing". Płakałam ze śmiechu jak Roy siedząc na wózku podnosił się na rampie do samochodu a cała obsługa mu machała a potem znowu w dól ;D albo jak Jen zobaczyła go na wózku i spytała ja to się stało a Roy "Acid" XD odwraca się po drinka a tam Moss!

ocenił(a) serial na 10
kasiazolna

Z niecierpliwością czekamy na sezon nr 5 :D

użytkownik usunięty
rm6688

A wiadomo kiedy premiera?

ocenił(a) serial na 10

Hmm tego nikt nie wie, premiera 4 sezonu przedłużała się niemiłosiernie. Pozostaje tylko śledzić stronę http://www.channel4.com/programmes/the-it-crowd , i czekać na jakąś wiadomość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones