Ted Lasso (2020-2023)
Ted Lasso: Sezon 1 Ted Lasso Sezon 1, Odcinek 7
Odcinek Ted Lasso (2020-2023)

Uczyńmy Rebeccę znów wielką

Make Rebecca Great Again 32m
8,2 378
ocen
8,2 10 1 378
Ted Lasso
powrót do forum s1e7

A to tylko dowód, że przywiązalam się do bohaterów!! Zaczęło mi zależeć, aby byli szczęśliwi, i kiedy podjeli już kilka decyzji, miałam ochotę ich powstrzymać :).To zadziwiające, że w krótkich, półgodzinnych, siedmiu!! odcinkach twórcy pokazali prawdziwych ludzi i ich problemy.Ted, Rebecca, Roy, Keeley, Nate, trener Beard, wszyscy oni są wspaniali.Ted, to, w ogóle, chyba najlepsza postać. Niby wieczny optymista, pełen radości życia, ale jednak nie do końca. Boję się, że ten jego optymizm i dobroć, w końcu się wypali.Rebecca to świetna, złożona postać. Aż chce się widzieć ją z Tedem, ale na razie, to nawet nie jest możliwe. Decyzje bohaterów zaczynają ich oddzielac coraz mocniej, mimo, że wiedzą o sobie coraz więcej i coraz mocniej widać, że ich przyjaźń mogłaby być czymś więcej.Roy i Keeley nie są aż tak bardzo skomplikowani:). Ale lubię ich bardzo. Chemię mają super:) :)W końcu Nate zaczyna się otwierać. Jego mowa do zawodników przed meczem, w odcinku 7,to było mistrzowskie:) :).Trener Beard to mój ulubieniec :) :).Chcę więcej.:):):):)Acha, piłka nożna gdzieś jest w tle. Ale czy to ważne :) :)?? 

ocenił(a) serial na 8
nan_s

Zgadzam się, jak na razie serial jest świetny i z niecierpliwością czeka się na kolejną odsłonę.

PS. Siódmy odcinek i Trener Beard śpiewający Lady Gagę :DDD

ocenił(a) serial na 9
sundayborn

Tak, trener Beard to świetna postać. Aż nie mogę się doczekać, co zaraz zrobi lub powie:).

ocenił(a) serial na 8
nan_s

Jestem fanem jego stoicyzmu :D

ocenił(a) serial na 9
sundayborn

Tak:). Nieważne z czym wypali Ted, ten zawsze jest oazą spokoju :) :) a przy tym widać że lubi bardzo Teda i jest jego przyjacielem :). 

ocenił(a) serial na 9
nan_s

Też od razu polubiłam wszystkich i w jeden dzień obejrzałam wszystkie 6 dostępnych odcinków. Chyba pierwszy serial, w którym kibicuję dosłownie wszystkim :) szkoda, że jeszcze tylko dwa odcinki zostały :((

ocenił(a) serial na 9
Dzej_dzej_

Tak:). Ten serial jest tak dobry, właśnie dlatego, że bohaterowie są żywi,są normalni i się ich lubi.

Nawet te postacie bardziej negatywne, tj. Rupert czy Jamie nie są karykaturami czy demonami, ale ludźmi.

Rebecca, która sabotuje drużynę i Teda jest zrozumiała w swojej złości.
Ted, który początkowo wydaje się naiwniakiem i optymistą bez końca, jest w rzeczywistości bardzo rozsądny, dobry i nie tak słoneczny i bez zmartwień jak to się widziało na początku. 

Keeley, Roy to niby lekkoduchy, chmurny chłopak i trzpiotka dziewczyna, ale mają duszę, pragną stałości i to że na siebie trafili jest urocze.
Nate, Higgins, trener Beard to w ogóle świetne i wyraziste postacie.

Nawet zawodnicy są określeni bardzo dobrze, a to przecież postacie trzecioplanowe:) (Dani Rojas:) :)

ocenił(a) serial na 9
nan_s

Keeley i Roy - najbardziej czekam na ten wątek :) nie pamietam czy w pierwszym czy w drugim odcinku, ale szybko zauważyłam, że coś tam się kroi :)
Serial wzbudza dużo pozytywnych emocji, nie umiem sobie przypomnieć czy oglądałam jakikolwiek inny, który tak by na mnie działał, że uśmiecham się do siebie po każdym odcinku.

ocenił(a) serial na 9
Dzej_dzej_

Tak:) :), od początku Roy i Keeley mieli chemię :) :), a kiedy zerwała z Jamiem po aukcji, to i ja byłam pewna ich związku.A od odcinka, kiedy Ted zaczął przynosic herbatniki Rebecce, jestem pewna, że coś między nimi będzie :) :) tylko że oni są bardziej skomplikowani:)


Ja nadal jestem zaskoczona, bo myślałam że to tylko komedia, a tu mamy serial pełen uczuć, a za śmiechem jest też smutek. 

ocenił(a) serial na 9
nan_s

O tak, w ogóle to od razu mi przyszło na myśl, że pewnie sam je piecze i się nie myliłam :)
Mam nadzieję, że będzie drugi sezon i kolejne :)

ocenił(a) serial na 10
Dzej_dzej_

Z tego co wiem, to drugi sezon jest zapowiedziany :D Jaram się na maxa xd

ocenił(a) serial na 9
nan_s

Dziękuję za ten post nie wiem czy to film czy to entuzjazm bijący z twojej wypowiedzi, ale już dawno nie przeczytałam wątku w którym ludzie piszą tylko o swoim wrażeniach z filmu a nie kłócą się albo docinają sobie nawzajem :))

ocenił(a) serial na 9
arabella_2

Bo po zobaczeniu tego serialu, masz ochotę powiedzieć kocham życie (ze wszystkimi jego jasnymi i ciemniejszymi stronami) i kocham ludzi :-) "Ted Lasso" chwycił mnie za serce po pierwszych minutach i trzyma cały czas :-) Pozdrawiam, ściskam, czy co tam innego :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones