PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 511
ocen
7,8 10 1 46511
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Sezon 6b rozpocznie się 30 lipca :)

ocenił(a) serial na 8
Oserials

Co to za teaser niedawno na teen wolf na FACEBOOKU dodali że pojawi się Derek ?

nea_filmweb

Nic na ten temat nie wiem. Oby to się stało, bo Derek to jedna z moich ulubionych postaci.

ocenił(a) serial na 8
Oserials

https://www.youtube.com/watch?v=ds0mrtbBRIk już się dowiedziałem

Derek powraca w 6b ma pan na trailerku nawet :D do tego jeden z blizniaków i jaszczórka !

Oserials

Już nie mogę się doczekać aż GO zobaczę :o) Chociaż tyle na koniec, tzn. że nas "dopieszczą" jego powrotem hi, hi...

nea_filmweb

Mogłaby też pojawić się Allison :)

anczess

Mogłaby, ale tylko we flashbacku. Nie ma co jej przywracać.

anczess

w 3sezonie irytowała teraz mogło by być gorzej. Lepiej jak jest martwa...

ocenił(a) serial na 8
nea_filmweb

Pojawi się na pewno jako że to finałowy sezon. Najlepiej by było jak by w finałowym mignał też Jackson ( co jest raczej niemożliwe ) i Isaac ( co już jest bardziej możliwe ) nawet same camea tych panów by wystarczyły żeby fajnie to wszystko spiąć klamrą ;)

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Jackson wraca, będzie miał wątek z bliźniakiem, Ethanem, są nawet razem na zwiastunie. O powrocie Isaaca nic nie wiadomo :)

ocenił(a) serial na 8
wioletaHP

Serio ?? Daj linka do tego zwiastuna :P BO albo jakiś inny widzialem albo nie wyłapałem ..

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Juz oglądałem ten odcinek. Było jak mówiłaś - świetnie że wrócił na koniec :D

Oserials

Już jest 6e11 .

Kalina102

A kiedy następny ? Ktoś wie?

ocenił(a) serial na 8
madzik_33

No normalnie tydzień od premiery e11 czyli 6tego sierpnia masz e12 - wychodzi na to że dziś jakby nie patrzeć

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Jutro będzie. W serialach zagranicznych trzeba uwzględniać różnicę wynikającą z różnych stref czasowych. Około 4 nad ranem powinien już krążyć w internecie.

ocenił(a) serial na 8
Kalina102

S06E12 już jest, ale w sezonie 6 moderatorzy jeszcze nie dodali, bo jest tylko 10 odcinków.

TheVenix

Tak...dzięki za info...już mam.

ocenił(a) serial na 8
Oserials

Fajny jest ten sezon. Tym razem to wilkołaki i inne dziwaki są ścigane przez ludzi którym dodatkowo przewodzi Gerard - jeden z moich ulubionych villainów. A w tle grasuje jakas dziwna bestia złożona z pająków - barrdzo dobry jest ten sezon mimo braku kilku postaci.

ocenił(a) serial na 8
Oserials

Witam, czy możecie mi powiedzieć gdzie oglądacie ten serial? Skasowali moją ulubioną stronkę i teraz oglądam na zagranicznych, bez napisów i nieraz ciężko załapać o co chodzi :) Ktoś pomoże? :)

aqwe

Na zalukaj.com , Cda , Anyfiles

ocenił(a) serial na 8
Oserials

Dziękuję bardzo :)

ocenił(a) serial na 8
aqwe

no i torrenty ofc ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones