PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 522
oceny
7,8 10 1 46522
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Bo wg mnie najlepszym sezonem jak do tej pory był trzeci :)

Lou_5

Lubie Bronna (kiedyś Petyra Baelisha ale zepsuli jego wątek) Nie lubię Cersey. a denerwuje mnie wiele postacie ;) a ty kogo?

ocenił(a) serial na 10
ThymoRK

Hmm, zastanawia mnie dlaczego wszyscy tak bardzo kibicują Daenerys... Osobiście lubię Sansę i Jamiego. Co do Ramseya Boltona zawsze mnie zastanawiała ta postać, niekiedy ją lubiłam, a niekiedy nie :D Postacią której nienawidzę jest oczywiście Joffrey ;)

Lou_5

Jeffrey nie żyje więc go pod uwage nie wziąłem ;) on i Viserys najbardziej denerwowali... Ramseya nie lubie ale Roose Bolton był spoko jak dla mnie, Sansa nieco mnie denerwuje chociaż mniej niż na początku, Jon zawsze nieogarnięty troche taki wygląda, tak samo Daenerys wiec nie przepadam za nią ( za Tyrionem też nie szaleję ) :) szkoda że podobno Littlethinger ma zginąć bo to jedna z najlepiej ogarniętych i ,,pełno sprytnych,, postaci w GoT

ocenił(a) serial na 10
ThymoRK

Według ciebie kto powinien zasiąść na tronie??

Lou_5

Petyr Baelish :)) ale on zginie :( wiec... hmm Nocny Król? XDD nie ma już dobrych kandydatów... Tomen i Margery byli chyba najlepszą opcją.

ocenił(a) serial na 10
ThymoRK

Ciekawi mnie jak zginie Cersey :) W końcu nikt jej nie lubi więc może być ciekawie :D

Lou_5

na 90% nie z ręki Arii

ocenił(a) serial na 9
baranto

Dylan jako Nogistune:
genialne

baranto

tak, ale najlepsza obsadana główna była w 4.

baranto

I w 3 pojawia się Malia, jak dla mnie najepsza kobieca postać w serialusumie...

baranto

3 i powiem ze podoba mi sie 6 sezon. 5 chyba byl gorszy niz ten 6 teraz.

ocenił(a) serial na 8
baranto

Ja dopiero skończyłem sezon szósty, chociaż sezony 1-3 oglądałem chyba po trzy razy. Najlepsze to własnie były od 1 do 3 sezonu. W czwartym, piątym czy szóstym były dla mnie słabsze, chociaż inne, ale zabrakło tego co było w poprzednich sezonach. Chociaż z sentymentem patrzę na ten serial to uwielbiam go. Czekam na inne seriale o podobnej tematyce. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 7
baranto

Prawda

ocenił(a) serial na 7
baranto

Trzeci i 6A

ocenił(a) serial na 8
baranto

Odkąd Alison zmarła i jej w serialu nie było to już mniej mi się podobało. A ta skośnooka dziewczyna z Azji to w ogóle nie pasowała do Scota

użytkownik usunięty
baranto

odcinki złego Stylesa, a tak to najlepszy sezon 6A

ocenił(a) serial na 10
baranto

Druga część Trzeciego i pierwsza część Szóstego, choć końcówka Szóstego też wymiata <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones