PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765492}

Templariusze

Knightfall
6,6 9 227
ocen
6,6 10 1 9227
Templariusze
powrót do forum serialu Templariusze

3 sezon

ocenił(a) serial na 8

Jak myslicie bedzie?

Zuczek332

Oby nie, sezon pierwszy był znośny ale ten 2 to porażka. Nie oferuje żadnych emocji, żadnego budowania napięcia, a wszystko jest przewidywalne do bólu + twórcy mają w dupie jakiekolwiek realia historyczne.

Zergol39

Od pierwszego sezonu realia już się nie liczyły, więc końcówkę mogli zmienić albo podkolorować.
Co było emocjonujące w 1 sezonie?
W drugim jest ciekawiej- walka, zamieszanie z papieżem, ciekawe co będzie z tym Ludwikiem, pewnie coś zrobi w 8 odcinku.

PatrykBL

Cóż 1 sezon nie był jakoś emocjonujący, ale wtedy też nic o serialu nie wiedziałem i dawałem mu szansę żeby się rozwinął. Według mnie był początkowo ciekawszy np. wątek świętego grala, a i stężenie głupot na odcinek było mniejsze niż w tym sezonie.

ocenił(a) serial na 7
PatrykBL

I zrobił , pozwolił żeby Landry zabił Filipa .

użytkownik usunięty
Horus_filmweb

Szkoda tylko, że Tancrede i Anna zginęli :(

ocenił(a) serial na 6

^ dokładnie! Dla mnie Tancrede był najlepszą postacią tego serialu

użytkownik usunięty
MadnessGigi

Gawain mógł wtedy zginąć.

użytkownik usunięty
Zergol39

Ja traktuje ten serial jako - serial przygodowy w średniowieczu na motywach historycznych i jako taki sprawdza się przyjemnie.
Jak dla mnie sezon drugi dużo lepszy od pierwszego.
Wracając do tematu , czytałem że oglądalność nie jest zbyt wysoka i martwię się ,że 3eciego sezonu nie będzie a szkoda bo oglądało się przyjemnie.(dzieło to nie jest ). Zobaczymy

ocenił(a) serial na 8

Koncowka2 sezonu sugeruje że bedzie 3 sezon

użytkownik usunięty
Zuczek332

tak , zostawili otwartą furktę ale czy wyprodukują to już się okaże choć ja osobiscie bym chciał :)

ocenił(a) serial na 10
Zergol39

Zergol39 .... chłopie ! co ty za farmazony pierdzielisz jaka proazka ?? twoje zycie to porazka ! serial jest swietny i oferuje wiele scen w ktorych można dac sie poniesc emocją. I mam nadzieje ze bedzie 3 sezon bo ten serial naprawde przyjemnie sie oglada.

ocenił(a) serial na 7
Zuczek332

Po drugim lepszym sezonie(chociaż fabularnie to słabizna) może będzie. Tylko niech ogarną jakąś lepszą fabułę..Chociaż są spiski, więc niby lepiej..takie to trochę dziwne. . To jest przyjemny serial, ale aż krzyczy z każdego miejsca, że to tylko 7/10. Ale starcia to 8/10 spokojnie.

ocenił(a) serial na 7
Zuczek332

Jestem pasjonatem średniowiecza i każdy bardziej obeznany wie, że ten serial lekko traktuje wydarzenia historyczne. Nie zmienia to faktu, że mówimy o czasach, które wciąż są badane, nadal są pełne tajemnic. Moim zdaniem świetna jest "legenda" o powstaniu Szwajcarii i właśnie to uczyniłbym kanwą 3 części. Tym bardziej, że Landry został w komnacie ze skarbami templariuszy, teraz trzeba je tylko wywieźć i wesprzeć bunt chłopski w niedalekiej krainie. Można założyć bank, a to przecież specjalność templariuszy i nawet symbol państwa można zrobić jako odwrócenie barw Zakonu Templum. :D Do tego wszystko pokrywa się w czasie.

Zuczek332

Po co widać gimbaza nie zna historii hahaha.... Jak zrobili największą szmire historyczną i to na sam koniec, a już pochwalałem ten sezon i Filip nie umarł w taki sposób, a od klątwy i to chyba większość wie :)

boli_ma_bolec

Jak uważasz, że umarł od klątwy do gratulacje i jeśli myślisz że, ktoś w serialu będzie się trzymał wszystkich faktów historycznych to też się zdziwisz, radzę przestać w takim wypadku oglądać seriale

agata_00_2

Po co się ścinacie, mi się mega podobał. I fajnie jakby trójka wyszła. A do osób które narzekają, to jakim cudem go obejrzały do końca skoro taki beznadziejny?..

ocenił(a) serial na 3
Zuczek332

to juz lepiej ,,Koronę królów'' oglądać! straszna chała-dla gimbazy-postaci jednowymiarowe--a t Eehistotryczne jak papieże,król i reszta to ..KABARET!!

Zuczek332

Mam nadzieję że tak. Nie rozumiem czemu ludzie mają ból dupy o to że się historii nie trzyma, mi to nie przeszkadza, nawet lepiej. 1 sezon był bardziej w stylu Gry o Tron a drugi jest zupełnie inny, według mnie bardziej siada na psychikę. Fabuła ma kilka niejasności i jest przewidywalna w niektórych momentach, ale kurde, jaki serial tego nie ma? Czekam na 3 sezon. ( sory za błędy jak jakieś były)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones