{"type":"film","id":769361,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Terror-2018-769361/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum 1 sezonu
  • ApolloCreed ocenił(a) ten serial na: 5

Miałem chrapkę na ten serial ale kompletnie się zawiodłem. Brak klimatu którym książka aż kipiała, masa scen wycieta, wiele zmieniono, przez co serial przelatuje odcinkami bez ładu i składu. Fatalna scenografia, lodowa pustynia wygląda jakby postawiono kartony i obsypano je cukrem i posypano solą. Brak rysu psychologicznego postaci, giną i już. Ten serial powinien mieź z 5 sezonów żeby w nim wszystko zmieścić. Nie wiem z czego wynikają miany względem książki. Jakaś cenzura czy co. Nie czuć wcale klimatu, nie czuć zimna które towarzyszyło uczestnikom tej ferelnej wyprawy. Można było stworzyć arcydzieło, wyszedł wydany w pośpiechu, poucinany serial.

• ApolloCreed Co do klimatu kwestia bardzo subiektywna, mnie serial wciągnął.

• kaza6 ocenił(a) ten serial na: 7

buterfly To byłby niezły serial gdyby nie fakt, że najpierw przeczytałam książke... Ale dużo plusów za gre aktorską.

• Migotka ocenił(a) ten serial na: 10

ApolloCreed Nie zgodzę się- ja z wieloma postaciami mocno się związałam, mimo braku szczegółowego życiorysu. Było na pokłądzie 130+ ludzi, skoncentrowali się na kilku(nastu). Sceny śmierci Edwarda, czy Jopsona, mocno mi się wryły w pamięć- jako jedne z wielu, bo było wiele przejmujących scen i ujęć.

• ApolloCreed ocenił(a) ten serial na: 5

Migotka Przeczytaj proszę książkę. Jeśli serial Ci się tak podobał to książką się zachwycisz.