PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636729}

Tess kontra chłopaki

Life with Boys
6,0 837
ocen
6,0 10 1 837
Tess kontra chłopaki
powrót do forum serialu Tess kontra chłopaki

Serial nie za ciekawy. Jak dla mnie nudny :) 3/10

ocenił(a) serial na 4
czekolada143

Ja natomiast pół na pół. Z początku nie zgodziła bym się z tobą. Bo ten serial był nawet mądry. Np. odcinek w kŧórym wszyscy się śmiali z Tess bo była w drużynie zapaśników. Bardzo mądry moim zdaniem.

Ale chyba 6 grudnia obejrzałam odcinek w którym Tess i jej brat mieli startować w jakimś tam konkursie z matmy. Nie wiem czy go widziałaś. Ja przeżyłam szok:

- Tess opowiada ojcu historię o najpopularniejszym chłopaku w szkole, który zamienił się w brzydkiego, rudowłosego okularnika....Bo zaczął się uczyć!....WTF!!??

- Alie, najlepsza "koleżanka" Tess, wstydzi się pokazać w jej towarzystwie. Bo Tess zgodziła się wystartować w olimpiadzie matematycznej......WTF X 2!!!

- Z tego odcinka, wychodzi taki morał, że bycie mądrym to obciach!....WTF X 3 !!!

Normalnie, załamałam się kiedy obejrzałam ten odcinek. Nie oczekujmy zbyt wiele. To taki lekki serialik, dla dzieci i młodzieży....ale głównie dla dzieci. Nie sądziłam jednak, że może być aż tak płytki, pusty i zwyczajnie durny.

-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones