PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583768}

Klan Kennedych

The Kennedys
7,4 1 437
ocen
7,4 10 1 1437
Klan Kennedych
powrót do forum serialu Klan Kennedych

Mało przekonywujący i strasznie sztuczny,jednym z elementów za to odpowiedzialnych na
pewno był niski budzet i brak dobre obsady,Kinnear zachowuje się jak by w ogóle nie grał
powierzonej mu roli.3/10

SadNoveber

Zgadzam sie. Niestety jedynie Barry Pepper sprawial, ze warto bylo ogladac serial do konca. Mialam wrazenie, ze amerykanie tak strasznie ocenzurowali ten film, ze pozostala z niego tylko plaska nudnawa historia zamordowanego prezydenta.

SadNoveber

Kinnear ginie w tym serialu
natomiast Barry Pepper rewelacyjny, co sprawia, że ten serial jest o Bobbym a nie o prezydencie Kennedym

ocenił(a) serial na 7
Seiya

O tak, rola Bobby'ego świetna. Aktor grający Johna zbyt cierpiętniczy, ciągle ta zbolała mina. A jak ogląda się choćby mowę inauguracyjną Kennedy'ego to widać i energię i wielki uśmiech.

Seiya

Moim zdaniem jeszcze Tom Wilkinson (oprócz Barry Peppera) wypadł b. dobrze.

SadNoveber

Zgadzam się z ta opinią. Totalnie nie trafili z realizacją tego serialu w mój gust. W zasadzie wynudziłem się na nim a o grze aktorskiej nie wspomnę. Brak ciekawie przedstawionej fabuły to to co widać na pewno w tym serialu po 1 odcinku. Po prostu nuda jak dla mnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones