PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792875}

Wspaniała pani Maisel

The Marvelous Mrs. Maisel
8,1 8 858
ocen
8,1 10 1 8858
7,7 9
ocen krytyków
Wspaniała pani Maisel
powrót do forum serialu Wspaniała pani Maisel

świetny 9/10

ocenił(a) serial na 9

Jak ten serial zaczął się pojawiać w zestawieniach za rok 2018 najlepszych seriali ,jakoś omijałem go .Uwielbiam stand up ,ale lata 60 ,kobieta próbująca sił na występach ,jakoś to mnie nie przekonywało do oglądnięcia.W końcu jednak spróbowałem pilota i....poleciało.Wg. mnie to jedno z objawień serialowych w tym roku.Wszystko tu pasuje scenografia ,klimat ,humor ,aktorsko znakomicie ,zwłaszcza główna bohaterka i jej menedżerka oraz Tony Shalhoub grający ojca ,w pewien sposób postać przypomina mi zachowaniem Monka:)
Bałem się ,że ten serial jako ,nie będący raczej opisem, wśród moich zainteresowań ,będzie nudny ,a tu taka niespodzianka .Myślę ,że do oceny i przekonania się do tego serialu wystarczą 1- 2 odcinki .Polecam

ocenił(a) serial na 9
gala0875

scenarzyści tego serialu powinni dostać Oskara za każdy odcinek! Dialogi to mistrzostwo! 9/10

krzys81

Serialu nie nagradza się Oskarem
Just seyin’

ocenił(a) serial na 10
gala0875

Czy to się jakoś rozkręci? Obejrzałem pilot i dwa odcinki i jest padaka straszna

ocenił(a) serial na 8
gala0875

lubię twój komentarz, ale zastanawiam się, czy jesteś jakimś buntownikiem przeciwko zasadom interpunkcji 0.o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones