{"type":"film","id":845708,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Stranger-2020-845708/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum 1 sezonu
  • barsliw ocenił(a) ten serial na: 9

Książki nie czytałem, ale opowiastki Cobena łykam w ciemno.
    Przyjemnie się ogląda i naprawdę wciąga.
    Przydałoby się jeszcze kilka odcinków.
    Podobnie jak Safe robi robotę.
    Jak dla mnie to mogą ekranizować całego Cobena od deski do deski.

• barsliw To jest jedna historia, czy każdy odcinek o czymś innym?

• kolega69 jedna historia, ale nie jeden wątek.

• nicole94_fw ocenił(a) ten serial na: 7

barsliw Netflix ma zekranizowac 14 powieści Cobena

nicole94_fw Oby nie co dwa lata

• Sol89 ocenił(a) ten serial na: 8

barsliw Oo! Odważą się sięgnąć po coś z serii z Myronem i Winem (swoją drogą - hotel w "The Stranger" nazywał się Bolitar :D) czy mają ekranizować tylko pozostałe powieści?

• mlewinska91 ocenił(a) ten serial na: 3

Sol89 Widzę, że nikt nie odpowiedział, więc odpowiem - seria z Myronem Bolitarem jest wyłączona z umowy z Netflixem.

mlewinska91 Dziękuję bardzo za odpowiedź :) A wiesz może czy w takim razie planowane jest coś innego z tą serią, czy Coben ją po prostu wyłączył, bo tak?

• mlewinska91 ocenił(a) ten serial na: 3

Sol89 Nie mam pojęcia, mogę tylko spekulować, że chciał stworzyć coś bardziej spójnego (np. z jednym aktorem grającym Myrona Bolitara we wszystkich częściach, ogólnie jedno "uniwersum" dla wszystkich części) i oddać to w ręce jednych konkretnych twórców, a nie "rozdać" po krajach i twórcach tak, jak te ekranizacje, które "dostał" Netflix. Ale tak jak mówię, to tylko moje domysły :)

mlewinska91 Oby, to by była wspaniała rzecz, gdyby taka seria zrobiona z sensem i konsekwencją w końcu powstała.

• Chile ocenił(a) ten serial na: 7

barsliw Czytałam książkę od razu, gdy wyszła (czyli kilka lat temu) i miałam tylko zerknąć na jeden odcinek...Tak się wciągnęłam, że nie mogłam przestać. I tak się zastanawiam, czy dodano wątki, czy pamięć mnie zawodzi...ale wyszło super. Brytyjczycy umieją robić seriale!

Chile No sztos. Trzeba lubić Cobena żeby się tym jarac. Ja lubię i nawet nie czytając wszystkiego łykam w ciemno

• barsliw Bardzo dobry,wciągający serial. Podobnie jak Safe. Fajnie,że w tym roku, zobaczymy jeszcze jeden serial na podstawie książki Cobena. Jestem tym bardziej ciekawa,że akcja serialu będzie w Polsce,mam nadzieję,że będzie to również udany serial. Wracając, do The Stranger, chyba muszę sobie przypomnieć książkę. Czytałam ją dość dawno temu i niestety, nie pamiętam wszystkiego. Jednak zamiana tytułowego Nieznajomego,na kobietę, wydaje mi się bardzo interesujący.

alibaba_4 Jakiż to jeszcze serial zobaczymy??

• barsliw Netflix w tym roku,planuje jeszcze premierę "W głębi lasu"zdjęcia zakończyły się chyba w grudniu,mam więc nadzieję,że rzeczywiście w tym roku będziemy mogli obejrzeć ten serial. Coben podpisał umowę z Netflixem,na 14 filmów/seriali na podstawie jego książek,z tego co się orientuję będzie,więcej produkcji nieanglojęzycznych. Przykładem jest już wspomniane wcześniej "W głębi lasu",oby to była udana produkcja. A teraz pytanie z innej beczki,kojarzy ktoś tytuł piosenki,wykorzystanej na początku serialu?

• szoszoluk ocenił(a) ten serial na: 7

alibaba_4 walking on cars- monster .no chyba że już znalazłeś

• Chile Dodano wątki i trochę przerobiona końcówka. No i mniej postaci jest po stronie Nieznajomej. Ale tak poza tym to serial bardzo dobry.