PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227043}

Trójkąt

The Triangle
6,6 2 127
ocen
6,6 10 1 2127
Trójkąt
powrót do forum serialu Trójkąt

kobieta do kapitana: ma pan doswiadczenie z tego typu okretami?
kapitan: sluzylem w litewskiej marynarce
kobieta: to Litwa ma dostep do morza? (laska ponoc po 3 fakultetach)

pawman

hehe :D też zwróciłem na to uwagę i nieźle mnie to ubawiło :D

ocenił(a) serial na 2
morthond

Właśnie, tekst rozbrajający.... Nie tylko ten. Film bardzo słaby... Choć mógłby być ciekawy. Cóż twórcy nie postawili sobie poprzeczki wysoko realizując go. Szkoda. Ocena 3/2

pawman

ej sory ale co w tym dziwnego?Chyba powinniscie sie wrocic do szkoly,hehe a to Litwa ma dostep do morza?Litwa byla juz na mapie(z dostepem do morza) w XIII wieku,hehehehe ale to ja z was sie ubawilem,az mnie wymioty biora jak czytam wasze komentarze

ocenił(a) serial na 1
cyc1986_2

do szkoly to ty musisz sie wrocic bo jak widac z rozumieniem tekstu u ciebie nienajlepiej, moze ci te wymioty zaszkodzily? skoro tak to fora pomyliles.

ocenił(a) serial na 10
pawman

cyc ale dales blazna :P blehehe czytaj ze zrozumieniem

domanq

tekst o litwie byl niezly, a tak wlasciwie to byla po 4 fakultetach, ale skoro wsadzili tam japonczykow to ta litwa
mnie nie zdziwila. ciekaw jestem jakim cudem japonczycy mieli iby leciec przez atlantyk z japoni ?

emu_

wiem ze dawno byla ostatnia odpowiedz, ale dopiero niedawno obejrzalem pierwszy odcinek i musze powiedziec ze jestescie chyba uposledzeni. Odsyłam do słownika byście sprawdzili słowo sarkazm bo właśnie z takim tonem ona to powiedziała.

ocenił(a) serial na 10
krisstofer1992

no to ja mysle ze tu o sarkazm chodzilo czy tam w formie zartu to powiedziala bo nie sądze ze po 4 fakultetach kobita ktora zna sie na oceanach i tak dalej nie wiedziala ze litwa ma dostep do morza ;D

ocenił(a) serial na 7
Maciek_34

ludzie nie złpaliście tonu jakim to powiedziala.
to byl moment, w ktorym mozna bylo sie usmiechnac, ale widze problem.
pozdrawiam uczonych :)

o_bosz

Odkopię tego trupa, bo jestem świeżo po seansie i wspomniany wyżej tekst również mnie rozbawił. Tak na marginesie założyciel tematu miał chyba kiepskie tłumaczenie, bo w oryginale dialog wygląda następująco:
(Kapitan szepcze przed zanurzeniem jakieś słowa robiąc znak krzyża)
Pani z 4 fakultetami: Co to było?
K: Po litewsku. Żeglarska modlitwa.
P: (z kamienną twarzą) Litwa ma dostęp do morza?
K: (uśmiech politowania).

Scenarzysta chciał zażartować ale najwyraźniej pomyliły mu się kraje. Gdyby mówili o Białorusi albo Ukrainie to dialog rzeczywiście miałby sens i byłby zabawny ale w kontekście Litwy wyszedł z tego klasyczny samobój. Autor zbłaźnił siebie i bohaterkę.

ocenił(a) serial na 7
Loucyphre80

to fakt... Ukraina ze swoją Flotą Czarnomorską wypada mało żeglarsko :)

ocenił(a) serial na 7
pawman

jeden znany prezydent też ma fakultety i uznał, że skoro na terenie Polski to są Polskie :)

voitaco

Nie, na terenie Polski należą do San Escobar.

ocenił(a) serial na 6
pawman

Czterech fakultetach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones