PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801283}

Ty

You
7,0 75 830
ocen
7,0 10 1 75830
6,4 10
ocen krytyków
Ty
powrót do forum serialu Ty

Mam wrażenie, że trochę „przeaktorzyła”

ocenił(a) serial na 7
Aniuko

Też mnie strasznie irytowała ta aktorka

ocenił(a) serial na 7
Aniuko

Jej mimika jest nie do wytrzymania!

ocenił(a) serial na 9
Aniuko

Zgadzam się w 100% te jej miny... I to zachowanie... Ale może właśnie przez to pasuje do tej roli? Sama nie wiem... heh

ocenił(a) serial na 4
Aniuko

Bardzo irytująca, ciężko się ją ogląda

ocenił(a) serial na 9
Aniuko

Racja.... Beck tez byla dosc specyficzna i czasami irytująca co nie zmienia faktu, ze pasowala do tej roli ale ta cala Love naprawde wyprowadza mnie z równowagi i zakłóca skupienie na odtworcy glownej roli

ocenił(a) serial na 7
Aniuko

Mnie tak samo wkurza ta jej mimika i to że jest taka jakaś... No nie wiem? Sztuczna?

ocenił(a) serial na 9
Aniuko

Dla mnie właśnie grała bardzo dobrze. Praktycznie od początku domyślałam się,ze coś z nią nie tak. Właśnie dzięki jej dziwnemu zachowaniu.

ocenił(a) serial na 5
Beata_M_4

Ten cały Joe najbardziej irytuje. Oczy krwawią na jego widok.

ocenił(a) serial na 7
Aniuko

Według mnie wręcz przeciwnie, świetnie oddała swoją grą aktorską obłęd tej postaci.

Aniuko

Mnie też, nie dało się jej oglądać. Te jej zezowate spojrzenia w oczy Willa, albo zbyt szerokie uśmiechy. Jest tyle fajnych aktorek, a wybrali taką, która pasuje do horrorów, ehh

ocenił(a) serial na 7
Aniuko

według mnie Love jest przepiękna, jedna z najpiękniejszych kobiet jakie widziałam, a jej mimika to po prostu złoto. uwielbiam

Aniuko

Nie tylko, tez nie mogę na nią patrzeć. Odstające uszy, zero kobiecości, jakaś taka aseksualna i narzucająca się. Ten sam typ co emma stone, jej tez nie mogę oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones