PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663388}

Utopia

8,2 29 010
ocen
8,2 10 1 29010
7,6 7
ocen krytyków
Utopia
powrót do forum serialu Utopia

Już pierwsze kilka zdań w serialu nagle stały się takie aktualne...
Poza tym bardzo uzależnia. te kolory, muzyka, fabuła, postacie. Genialny

doc2389

O to to!

ocenił(a) serial na 9
doc2389

i każdy który to obejrzał będzie miał poważny dylemat jeżeli znajdą szczepionkę na obecną pandemię:D

Lenar_R

Nadal wierzysz w plandemie? Ciekawe czy wziąłeś udział w eksperymencie medycznym hahah. Nikt nie bierze za to odpowiedzialności bo nie wiedzą co stanie się z człowiekiem, a barany lecą jak opętane hahah. To nie jest szczepionka! Mało tego to coś zostało dopuszczone warunkowo i nadal trwają badania nad tym syfem.

ocenił(a) serial na 9
Lenar_R

no i znaleźli ;-)

ocenił(a) serial na 9
doc2389

A teraz szykują wersję USA na jesień tego roku. Będzie im ciężko dorównać wersji brytyjskiej pod względem klimatu i znaleźć aktora, który równie dobrze zagra postać Arby :)

doc2389

A można gdzieś to obejrzeć online?

ocenił(a) serial na 8
alicjaldona

Torrent, nitrokropkato

doc2389

Dzięki. :)

doc2389

Niestety torencik odpada przez brak seedow. Ktoś ma inne pomysły?

ocenił(a) serial na 4
viceroygp

wystarczy wpisać w google "utopia 2013 lektor" i jest pierwszy link napisany skrótem UTO 1x1

ocenił(a) serial na 4
doc2389

Ja mam odmienne zdanie.... serial włączyłem z myślą, że jest to mroczny, tajemniczy thriller z jakimś ciekawym pomysłem a po 1 odcinku okazało się, że jest to w bardzo dużym stopniu komedia i dziwi mnie dlaczego na filmwebie nie dodali tego gatunku! wtedy ominął bym ten serial, bo tak jak pisalem miałem ochotę i myślałem, że jest to coś tajemniczego i poważnego.. może jak "dark 2017"??

stwierdziłem, że obejrze skoro zacząłem i ma to tylko 12 odcinków iiiiiii? nic z tego nie zrozumiałem fakt oglądałem tylko jednym okiem robiąc inne czynności ale serio mało pojąłem.. grupa ludzi biega za czymś, no właśnie za czym? przez 12 odcinków nie zrozumiałem co oni robią XD

ocenił(a) serial na 10
Mortemignis

Ogładałem 1 okiem robiąc inne czynności - nic nie zrozumiałem 4/10 XD Jeszcze 12 odncinkowy serial, jednym okiem to the walking dead albo inne supernatural można oglądać, tutaj? Nie bardzo

ocenił(a) serial na 4
WTTW_FILM

No ta po części się zgadzam (: już nie.popełniam tych błędów

ocenił(a) serial na 9
Mortemignis

Życie nie zawsze jest tajemnicze i mroczne, a może właśnie bardziej przypomina komedię? Zdarza się nawet, że często biegamy, niby bez celu, a jednak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones