{"type":"film","id":852241,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Valeria-2020-852241/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum 1 sezonu
  • Orkan696 ocenił(a) ten serial na: 4

"Mniej zaawansowany przyrząd do czyszczenia podłóg (czasem innych powierzchni płaskich)".
    Tak niestety muszę podsumować protagonistke, bo jej czyny z odcinka na odcinek wywołują coraz większe obrzydzenie. Od flirtu, po przespanie się z dwoma osobami za plecami męża. Odniosłem wrażenie, że kompleksy przez ciągłe porażki oraz życie w cieniu partnera usprawiedliwiły jej romans z obcym mężczyzną, jak się okazuje od koleżanki kobieciarzem XD Chwila kiedy już porzuciłem do niej wszelkie nadzieje to przedostatni odcinek, a dokładniej:
    1.Dochodzi do stosunku z Victorem
    2.Jest identycznie jak z niezaspokajającym ją mężem
    3.Kochanek nagle wstaje i bez wyjaśnienia wychodzi
    4.Valeria robi chlip chlip
    5.Po jakimś czasie Victor wraca bez słowa
    6.Valeria: "Jest dobrze w luj"
    7.Powtórz podpunkt pierwszy
    Teraz podczas oglądania filmu z motywem zdrady będę pamiętać, że to zdradzona osoba jest wszystkiemu winna, bo nie potrafiła zaspokoić potrzeb partnera.

Na dokładkę dodam, że strasznie głupi pomysł z akcją koleżanki lesbijki. Robienie graffiti na budynku nielubianej redakcji jest godne niepełnoletniej bandy chuliganów, a nie poważnej grupy feministek

• Orkan696 ", a nie poważnej grupy feministek"

Ja tracę nadzieję, że są jeszcze poważne feministki. Do publiki przebijają się coraz bardziej zideologizowane jednostki, przez co cały piękny ruch traci i rewolucja pożera własne dzieci (TERF, mężczyźni w sportowych zawodach kobiecych, mężczyźni w damskich ubikacjach itp).