{"type":"film","id":852241,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Valeria-2020-852241/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum 1 sezonu
  • Każda jedna postać rozpaczliwie potrzebuje terapii. A główną bohaterkę mam ochotę wepchnąć pod nadjeżdżające metro. Dawno nie spotkałam postaci, która nie miałaby ANI JEDNEJ pozytywnej cechy. Jest egoistyczna do bólu, głupia, leniwa i po prostu w życiu realnym na szczęście nigdy nie spotkałam tak beznadziejnej osoby. Przez cały czas, widząc na ekranie jej biednego męża, mam ochotę krzyczeć: "uciekaj człowieku! Zasługujesz na kogoś lepszego!".

Aczkolwiek nie uważam, żeby te silne emocje były czymś negatywnym, bo ogląda się całkiem przyjemnie. :P

• Alicja_Janos Mam dokładnie takie same odczucia. ;) Jeszcze ta otoczka bólu i cierpienia, którą w około siebie robi i te pocieszające ją wieczne przyjaciółki. Zdradzasz męża i nie masz odwagi mu o tym powiedzieć? Ba, nie miałaś odwagi od niego odejść zanim zaczęłaś go zdradzać chociaż doskonale wiedziałaś, że to zrobisz? Nasze Ty biedactwo.

• ewula811 ocenił(a) ten serial na: 2

Alicja_Janos Zgadzam się w stu procentach . Bardzo dawno główna bohaterka nie działa mi tak na nerwy a może to ta aktorka i jej cierpiętniczy wyraz twarzy . Straszna jest .

• Alicja_Janos O matko mam tak samo !! Ogólnie jestem zła na siebie ze oglądam ten serial. Valeria jest typem człowieka, którego nie cierpię.. grrrr okropieństwo po prostu. Cała jej relacja z mężem, z voctorem i przyjaciółkami jest toksyczna.

• Maugorza Tak! Tak! Mam to samo!

• okoczarne Kurcze, jacy ludzie są różni. Ja mam do niej obojętny stosunek, ale nie mogę powiedzieć, że negatywny. Jest specyficzna, ale skceptowalna!