PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127251}

Veritas

Veritas: The Quest
8,0 577
ocen
8,0 10 1 577
Veritas
powrót do forum serialu Veritas

w połowie a historia nie została rozwiazna. Czy ktoś coś wie na ten temat?

ocenił(a) serial na 8
mangosia85

z tego co wiem to raczej nie , chociasz fani prostestowali i pisali petycje to chyba nic z tego nie wyszło , Ryan robi teraz kariere filmową to moze nie ma czas na serial
załuje że sie tak skończył bo w sumie to sie nic nie wyjaśniło :(

Bene

po raz klejny obejrzałem ten serial juz dreugi raz i nadal chciałbym zobaczyc dalsze czesci ale juz ich nie bedzie

paweldnb

Jestem pechowa...O tym serialu dowiedziałam się po zakończeniu wyświetlania go:(Obejrzałam fragmenty w internecie i bardzo mi się spodobał,ale było już za późno...powie mi ktoś kiedy on właściwie był puszczany i na jakim kanale,bo nie mam pojęcia jak mogłam go przegapić!!!!!!Mam nadzieję,że kiedyś puszczą go znowu.

Darkness95

Oglądałem ten film, gdy był emitowany na TVP1 w soboty około godziny 10 lub 11. W każdym bądź razie to był genialny serial, bo obejrzałem całą serię, wszystkie odcinki bez wyjątku. Było to już chyba jakieś 6 lat temu, a dopiero teraz dowiedziałem się czegoś więcej o nim. Dziwi mnie teraz dlaczego TVP zainteresowała się tym serialem, bo mało się o nim mówi w Polsce. Czy wie ktoś gdzie, w jakich stacjach telewizyjnych i w jakich krajach, oprócz Polski został ten serial wyemitowany?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones