PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847956}

Wąż

The Serpent
7,3 19 798
ocen
7,3 10 1 19798
6,4 7
ocen krytyków
Wąż
powrót do forum serialu Wąż

Jeden sezon w 2 dni. Krajobrazy, akcja, gra aktorska, wszystko na plus.

to-co-bierzesz

Zastanawiam się o jakim serialu mówisz, skoro premiera tego jest zaplanowana na kweicień 2021 a mamy dopiero marzec :D

Kubala_82

serial był dostępny na BBC Player od 1 stycznia

ocenił(a) serial na 7
fru84

No był ale dopiero teraz jak wjechał na Netflixa sie zrobi o nim głośno zobaczysz ;) Ludzie po Gambicie sie przekonali do Miniseriali

ocenił(a) serial na 8
to-co-bierzesz

To samo, cudownie mi się oglądało, zwłaszcza, że miałem szczęście odwiedzić wiele z tych miejsc. Chwilami retrospekcje i przeskoki trochę męczą, ale ogląda się świetnie.

ocenił(a) serial na 9
to-co-bierzesz

mam podobne zdanie bardzo dobry serial a pełny sezon zaliczyłem podobnie

ocenił(a) serial na 7
to-co-bierzesz

Tak jest to bardzo dobry serial. Można się czepiac że pomnik dla mordercy ale tak naprawdę - Gdyby nie ten serial nikt z nas nigdy pewnie by o tej sprawie nie usłyszał - moooże w formie ciekawostki gdzieś . A tak wiemy o ofiarach Tego psychopaty. Tysiące a z czasem setki tyiący ludzi sie o tym dowiedzą a Ci którzy zgineli zasługują na to żeby świat o nich wiedział , że tacy ludzie istnieli. Pan Charles jest tutaj przedstawiony z całym w sposób dobitny i jeśli komuś imponuje to ktos taki musi mieć nie po kolei . Wszystko by było spoko gdyby tylko ograniczał się do szwindli i kradzieży ale on zabijał z zimną krwią a później się tym szczycił. I truł wszystkich jak żmija takie dosypki nieświadomki to jest jedno z największych ku&estw jakie jeden człowiek może zrobić drugiemu. A ten jechał na patęcie wszystkim dookoła to dawał ,nawet małpa dostała i odjechała. Shieeeeeeet

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Cała historia motoryzacji,uczta dla miłośników tematu.

ocenił(a) serial na 7
freightleitner

trafne spostrzeżenie

ocenił(a) serial na 8
mordarg

człowieku, nie pij, gdy piszesz; albo odwrotnie

ocenił(a) serial na 7
konfederate

wlasnie dlatego wszystkie normalne strony dają możliwość edycji swoich postów. Ale nie FW -.-

ocenił(a) serial na 10
to-co-bierzesz

Polecam również film Main Aur Charles (2015) o tym mordercy.

ocenił(a) serial na 7
joker_mroczny_rycerz

jest na yt - wg mnie pokazuje w innym świetle głownego , jak na fil indyjski to rewelacyjny , a bez hundicapu jakiego udzielam boolywodowi to ledwie średni ,

tatraplan

A po polsku?

ocenił(a) serial na 7
perun_6

raczej po łacińsku , bo piszesz po łacińskim alfabetem , a zasady pisowni ewyznacza zabrocza rada jezyka olskiego , zaborca dba żeby jezyk nie był żywy stado ma sie samo pilnować cbdu ;) ha

tatraplan

"po łacińskim", "ewyznacza", "zabrocza", "olskiego". To ani po polsku ani po łacińsku.

ocenił(a) serial na 7
perun_6

Za to po ichniemu. Dla niego wzór polszczyzny dla nas zaś analfabeta.

Valhilla

Po bombasku może...

ocenił(a) serial na 7
perun_6

Nie wiem, choć się domyślam.

ocenił(a) serial na 8
to-co-bierzesz

Niesamowite poszadkowanie nie przeszkadza w odbiorze - 8/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones