Władcy wszechświata: Objawienie
powrót do forum 1 sezonu

Serial głównie o Teele i było by nawet ok gdyby nie to że jest ona tragicznie napisana. W pierwszym odcinku bohaterka dostaje histerii i rzuca robotą, bo inne postacie nie powiedziały jej ściśle tajnego sekretu, mniejsza że nawet król tego nie wiedział. Później spotykając Adam, w odpowiedniku tutejszego nieba, wypomina mu że ten umarł ratując cale królestwo i nie tylko. No ja wasz proszę, ona powiną być jedną z najbardziej ogarniętych rycerzy w królestwie a zachowuję się jak nastolatka.

Dragantis

Zalecam kupić elementarz oraz słownik języka polskiego.

Bartus0077

Uznaj to za literowki, brak mozliwosci edycji i szare literki na bialym tle podczas pisania, sprawiaja, ze po napisaniu posty wygladaja jakby je pisaly polmozgi, tam gdzie tak naprawde to jedynie literowki i czeskie bledy. Ale niejednokrotnie rzeczywiscie pisza typowi analfabeci z bykami.

Dragantis

No właśnie. Teela sama zachowuje się jak arogancka nastolatka, a zarzuca Adamowi, że to on miał poczucie humoru jakby miał naście lat. Poza tym nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę, w drugim odcinku pada z ust Teeli, gdy ta stoi przed złotą rękawicą: no glove, no love, co oznacza po prostu seks bez kondoma. Może było by to śmieszne, gdyby nie było tragiczne.

forek23

To pewnie zart Smitha... Ja go nie lubie, ale przeciez taki poziom wypowiedzi jest w jego kultowych filmach, tak wiec...

Dragantis

dokladnie, ale zachwyceni widza tylko, ze innym sie podobaja baby czy czarni.

ocenił(a) serial na 5
Dragantis

Grafika i animacja wspaniała ale Teela nie do zniesienia jej zachowanie jej butność, arogancja. Ta postać nie jest fajna w tym serialu a próbuje się ją pokazać jako jakiś wzór.

ocenił(a) serial na 5
ChubakaCieLubi

Grafika mocno przeciętna bym powiedział. Co do animacji... również. Mam wrażenie, że z produkcją na produkcję Netflix coraz bardziej szczędzi na animacjach, jak i oprawie graficznej. Ogólnie to mała tragedia. W zasadzie, były tylko dwa ciekawe odcinki, pierwszy, oraz ostatni.

ocenił(a) serial na 5
bialyikar

To prawda, He-Man zbyt łatwo zamordowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones