PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785425}

W rytmie serca

6,4 3 245
ocen
6,4 10 1 3245
W rytmie serca
powrót do forum serialu W rytmie serca

wszystko tak sztuczne, oczywiste, oklepane, przejedzone (aktorzy zwłaszcza).....
..... niemniej idę oglądać następny odcinek, bo nie można odmówić damięckiemu, że przyspiesza bicie serca, a widoki i miasteczko są tak przeurocze i te aranżacje -jak w bajce, aż chcę się tam być.

fyh

tak, i jeszcze Fronczewski :) na plus. poza tym, dosc przecietny, ale znam gorsze ;)

ocenił(a) serial na 4
fyh

Fronczewski, Damięcki, widoki, klimat Kazimierza - na plus.
Poza tym wszystko banalne i wyidealizowane. Niektóre sytuacje aż absurdalne.
Na łopatki rozłożył mnie ostatni odcinek będący jawną propagandą NFZ i szczepionek. Okropne to było.

Ekranizacja

A co złego jest w propagowaniu szczepień?

DoomedMistress

No jak to, ogólnie wiadomo, że o wiele skuteczniejsza jest choroba i terapia w piekarniku ;)

fyh

I oczywiście musieli wpakować tu tą Szatan... :/ a już myślałam, czy by się nie pokusić na 1 odcinek.

ocenił(a) serial na 7
DirtyDajana

No rzeczywiście, ta Szatan skutecznie dyskwalifikuje serial, a mogło być tak miło jak np. w Ojcu Mateuszu:) Poziom jej gry aktorskiej można porównać z poziomem gry chłopaczka (synka) - istny koszmarek. Szkoda, Fronczewski całkiem, Damięcki i inni też się w miarę starają...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones