PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11525}
7,4 8 289
ocen
7,4 10 1 8289
7,3 3
oceny krytyków
Wakacje z duchami
powrót do forum serialu Wakacje z duchami

Łezka się w oku kręci. Kiedyś się żyło ich (bohaterów) przygodami :) Pozdrawiam Tych co to oglądali ten serial za młodu podczas wakacji tak jak ja :)

użytkownik usunięty
pascolo

moje dziecko ogląda i bardzo lubi te filmy. Nie tylko "Wakacje z duchami" ale również "Stawiam na Tolka Banana" i "Podróż za jeden uśmiech".
Klasyka, absolutnie obowiązkowo do obejrzenia.

ocenił(a) serial na 10
pascolo

Ten serial jest świetny, tak się składa że ostatnio obejrzałam wszystkie 7 odcinków :) Tylko wkurzało mnie, że Paragon został nazwany Pikadoerm, a Mandżaro-Mandarynem.

pascolo

Patrząc na to, co wyprawia dzisiejsza młodzież, powinniśmy zaprzestać robienia dzieci.

mak65

Trzeba raczej zacząć pokazywać im prawdzie wartości i być dobrym wzorcem , dzieci przychodzą na świat bezbronne i niewinne ,my często jesteśmy dla nich złym wzorcem

mak65

Trzeba raczej zacząć pokazywać im prawdzie wartości i kulturę oraz być dla nich dobrym wzorcem dzieci przychodzą na świat bezbronne i niewinne my często jesteśmy dla nich złym wzorcem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones