PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479109}

Wielka wyprawa do Afryki

Long Way Down
8,2 666
ocen
8,2 10 1 666
Wielka wyprawa do Afryki
powrót do forum serialu Wielka wyprawa do Afryki

No i można poznać bardziej McGregora. Na prawdę w porządku kolo ;) j/w, pzdr

ocenił(a) serial na 9
Kwic

PS: drugi kolo oczywiście też jest w porządku :P Ale go nie znam ;]

ocenił(a) serial na 9
Kwic

Drzemią w nich hipisi :). Kapitalni. Wygłupy Boormana i ogólne zachowanie jego w niektórych momentach rozwalają mi ślepą kiszkę... ze śmiechu ;)

Oleksandra

charley był zajebisty, płakałam ze śmiechu jak sie wygłupiał ;)

ocenił(a) serial na 9
rozilla

Są świetni, mam DVD z wszystkimi 10 odcinkami + 2 dodatki, obejrzałem jak dotąd 6 części, a serial już trafia do ulubionych :) Ciekawie posklejane, wszystko naturalnie, nie aktorzą jeśli nie trzeba.

ocenił(a) serial na 9
jaski_sm

Swoją drogą widzę, że na tej stronie jest mowa o 6 odcinkach, może tyle było w TV, ale na DVD jest 10.

ocenił(a) serial na 10
jaski_sm

Na NGchannel też było 10 odc jak oglądałam, ale niestety nie chcieli tej ilości zmienić na filmwebie

ocenił(a) serial na 8
mofinka

...i,o ile pamiętam (tylko nie jestem pewna...) w którymś z sezonów dołączyła żona Mc Gregora...poobijała się kobieta,oj poobijała...ale w życiu trzeba zaliczyć tzw."gleby"... ;-) oby lekkie...

ocenił(a) serial na 10
Tamilina

W Malawi dołączyła na kilka dni. Nie była do końca podróży, zobaczyli się potem dopiero w Kapsztadzie. A i zrobili Ewanowi niespodziankę sprowadzając jego mamę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones