PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752105}

Wiktoria

Victoria
7,9 10 326
ocen
7,9 10 1 10326
Wiktoria
powrót do forum serialu Wiktoria
ocenił(a) serial na 8
klikk12

Bardzo dobra wiadomość! Nie wiem dlaczego, ale kiedy zaczęłam oglądać "Victorię" byłam przekonana, że to będzie miniserial/serial tylko z jednym sezonem. W każdym razie cieszę się z takiego obrotu sprawy.

ocenił(a) serial na 9
Barrette

Gdyby zrobili tylko jeden sezon, byliby głupcami. To najlepsza epoka i najlepsza królowa. Ten serial jest wyjątkowy i powinien trwać dużo dłużej!!!

ocenił(a) serial na 9
klikk12

Cudownie:)!

ocenił(a) serial na 9
klikk12

Czyli może dojdziemy do Johna Browna:)??

ocenił(a) serial na 8
nan_s

No właśnie. Zastanawia mnie jak daleko sięgał będzie serial. Trudno sobie wyobrazić, żeby Jenna grała Victorię w podeszłym wieku... Niby jest charakteryzacja i tak dalej, ale nie byłoby to moim zdaniem zbyt przekonujące, przydałaby się inna aktorka.

ocenił(a) serial na 7
sibeling

I będzie wtedy jak we Wspaniałym Stuleciu z Hurrem... "Jaka stara! Jaka brzydka! Po co zmieniali aktorkę, przecież przyzwyczailiśmy się do poprzedniej!". Ludziska nie mają serca. Dam sobie rękę uciąć, że Jenna zostałaby do końca w serialu, tylko ze względu na oglądalność, która bez jej udziału (spójrzmy prawdzie w oczy) spadłaby na łeb na szyję. Jeśli historia popłynie dalej niż z góry założono, odpowiednio ją ucharakteryzują na starszą panią, podobnie jak zrobili to z Jonathanem Rhys Meyersem w Dynastii Tudorów. Wiem, że sztuczne postarzanie aktorów przeważnie nie wygląda dobrze, ale zdarzają się wyjątki: http://www.filmweb.pl/film/Jackass%3A+Bezwstydny+dziadek-2013-690091. Johnny Knoxville pozmiatał Tjudory i inne takie.

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
klikk12

Bez przesady:). Jenna ma z 30 lat. Wiktoria miała z 40 lat, kiedy Albert zmarł, a przecież Johna Browna znała jeszcze przed śmiercią męża. Postarzenie aktorki może być tylko kosmetyczne.;)

ocenił(a) serial na 9
nan_s

chodzi o to , że Wiktoria koło czterdziestki była już ewidentnym grubasem- o ile mozna było udawać że jako nastolatką była wdzięczną kruszynką o tyle później ten numer nie przejdzie :) za dużo portretów i fotografii- a jakoś nie wyobrażam sobie Coleman pogrubionej :) zmarszczki latwiej dorobić niż masę i to tak żeby nie wyglądało karykaturalnie :)

ocenił(a) serial na 9
kargulowa555

E, tam:) Judi Dench też nie była gruba, kiedy grała Wiktorię w filmie "Jej wysokość Pani Brown". A suknie, jakie nosiły ówczesne kobiety trochę jednak zmieniały figurę. Każdy kojarzy to zdjęcie Wiktorii jako cesarzowej Indii - gdzie miała na sobie tony sukna:). Nie przeczę, że była trochę zaokrąglona - no, ale po tylu porodach - to nic dziwnego. Jenna powinna grać nadal:).

ocenił(a) serial na 9
nan_s

może sie poświęci dla roli i przytyje chociaz z 10 kilo :D
ale co tam Wiktoria jak nie będzie lorda M ? :(((((

ocenił(a) serial na 9
kargulowa555

Oby dobrze wybrali Johna Browna - choć lorda M. ciężko będzie zastąpić; ).

ocenił(a) serial na 9
nan_s

czytałam jakiś wywiad z Ruf.Sew. gdzie opowiadał , że najpierw były kręcone sceny z nim i Jemmą , mieszkali w jednym hotelu i ( z ekipą oczywiście) i mieli niezły "fun" a dopiero po dłuzszym czasie dojechał Albert i kręcili wspólne sceny a potem Ruf. musiał wyjechać a oni zostali i miał uczucie jakby mu faktycznie zostawiał swoją jak to określił " playmate" :) Az mi się go szkoda zrobiło :)

ocenił(a) serial na 4
nan_s

Wiktoria nie była zaokrąglona po porodach, była małą bezkształtną kulą mięsa, jej namiętnością było obżeranie się, zjadała wielkie ilości, gdzieś czytałam że znaleziono jej majtasy, podobno były ogromne.

ocenił(a) serial na 9
felicytas

Wydaje mi się, że bezkształtną kulą Wiktoria była tylko na kilka lat przed śmiercią - co widać dobrze na zdjęciach.

Natomiast są też jej zdjęcia, kiedy jedzie konno, z Johnem Brownem - i tam ma figurę, co prawda zaokrągloną - ale jeszcze nie bezkształtną. Gorsety też zmieniały jej figurę.

Zresztą - nawet jako nastolatka Wiktoria miała pulchne ramiona, była bardzo niska i miała skłonności do tycia. A 9 porodów - też niczego nie ułatwiło.

W serialu - poznajemy przecież 18 letnią królową. Trudno nawet wyobrażać sobie ją sobie obecnie jako kobietę 80-letnią:)

użytkownik usunięty
nan_s

Ja mam taką nadzieję że poruszą też temat relacji Wiktorii z jej dziećmi, zwłaszcza niesfornym synem Edwardem.

klikk12

hurra!!!

klikk12

hej :) wiadomo gdzie można obejrzeć odcinki po polsku?? bo niestety ze znanych mi źródeł są tylko 3 :( dasz mi jakieś namiary?? była bym wdzięczna :)

ocenił(a) serial na 7
harryp7654321

Przykro mi, ale nie mam pojęcia, gdzie mogłabyś obejrzeć odcinki w języku polskim. Ja oglądałam po angielsku, na ITV. Będziesz musiała poczekać aż ktoś znajdzie odrobinę czasu i przetłumaczy napisy.

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
harryp7654321

wszystko jest na alltube.tv ;)

ocenił(a) serial na 9
harryp7654321

filiser.tv napisy pl cały pierwszy sezon

ocenił(a) serial na 9
klikk12

Ma ktoś informacje na temat daty premiery drugiego sezonu?

klikk12

No trudno

klikk12

Za te efekty rodem z Klanu powinni zakończyć na 1 sezonie.
Lubie takie seriale ale niestety to zbyt razi..

ocenił(a) serial na 9
klikk12

Super! Oglądamy!

klikk12

Data jest już znana?

cameu276

Jesień 2017 . W tym tygodniu aktorzy wrócili na plan

użytkownik usunięty
klikk12

Tutaj informacje na temat drugiego sezonu i kolejnych (w języku angielskim): http://vicbert.co.vu/post/157254860880/victoria-s2-future-details :)

ocenił(a) serial na 7

I pisza, ze planuja szesc sezonow. Czyli jednak chyba bedzie zmiana aktorow, bo nie wyobrazam sobie osiemdziesiecioletnej Colemann....

beatabeata123

Pewnie nie zmienią aktorki, tylko zrobią jej charakteryzację na starszą osobę ;d

ocenił(a) serial na 8
klikk12

Hurrrra !

klikk12

I dzisiaj ma być premiera nowego sezonu ;)

ocenił(a) serial na 8
klikk12

Właśnie jestem po obejrzeniu pierwszego odcinka, czekam z niecierpliwością na pojawienie się Melbourne'a, o ile w ogóle będzie ;)

ocenił(a) serial na 9
cluke

Będzie, będzie:) Widziałam zapowiedzi:).

ocenił(a) serial na 7
cluke

Będzie i...

SPOILER





już jest chory i niedługo zejdzie.

ocenił(a) serial na 10
klikk12

Lord Melbourne miał wylew w październiku 1842 r. (czternaście miesięcy po odejściu z polityki) ale pożył jeszcze sześć lat (zmarł 24 listopada 1848 r. w Brocket Hall).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones