PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671608}

Witam panie

Hello Ladies
6,1 1 339
ocen
6,1 10 1 1339
Witam panie
powrót do forum serialu Witam panie

Jeśli by patrzeć na średnią ocenę chyba najbardziej niedoceniany serial. Dla pewnych osób
bardzo niewygodny. Po komentarzach widać, że wywołuje skrajne emocje, mało jest opinii
neutralnych. Albo ktoś serial lubi albo go nienawidzi. Według mnie humor nie dla każdego, z
jednej strony śmiejemy się z danej sytuacji, po czym przychodzi chwila refleksji. Nie dziwie się, że
tylu osobom się nie podoba. Żeby w pełni docenić to co serial ma nam do przekazania trzeba
mieć do trochę dystansu i umieć spojrzeć na siebie krytycznie. Niestety jesteśmy chyba jednym z
najbardziej zakompleksionych narodów. Bardzo dobrze to widać po ocenie tutaj i na imdb.
Rzadko się zdarza, żeby te oceny aż tak się różniły (6.0 - filmweb, 7.7 - idmb). Dużo osób czuje się
tak zażenowana tym, że mogła by się ujrzeć w jednym z bohaterów, że dają naprawdę
niesprawiedliwe oceny jak 2/10 czy 1/10.

Biorąc pod uwagę powyższe ocena według mnie może być tylko jedna. 10/10.

ocenił(a) serial na 9
piotrek2206

Zgadzam się z Tobą w 100%. Ocena mocno zaniżona. Ja uśmiałem się do łez i czekam na kolejny sezon.

foks444

To się nie doczekasz bo zapadła decyzja o zdjęciu serialu z anteny.
Niestety bo serial był świetny. Mam zaliczonych parę ciekawych serii jak The Ofiice (obie wersje), Californication, Hoży doktorzy, Friends, House of Lies itp i wiele zaczętych ale nie skończonych ze względu na żenujący poziom żartów wciskanych na siłę, lub dlatego że są to seriale o niczym robione tyko dlatego żeby wcisnąć w nie parę żartów. Ten serial miał fajną muzykę, dobrą grę i żarty sytuacyjne z życia wzięte oraz był trochę dramatem co powodowało że momenty pomiędzy śmiesznymi sytuacjami nie były pustym wypełnieniem tylko ciekawą częścią tego serialu którą oglądało się z ciekawością co będzie dalej a nie jak w niektórych innych serialach przysypiając od żartu do żartu (dodajmy często słabego). Jeśli serial trzymałby poziom oglądałbym go z ogromną przyjemnością, nie tak jak wiele innych seriali które nudzą lub przestają śmieszyć już po dwóch odcinkach. Naprawdę szkoda. Myślałem, że znalazłem kolejny serial przy którym miło spędzę czas i który pozwoli mi się trochę zrelaksować po pracy. Czy ktoś może coś polecić podobnego, coś co nie jest tylko luźnym zlepkiem żartów tylko czymś ciekawszym a zarazem śmiesznym ?

ocenił(a) serial na 7
Dereck_DeMan

Serial zupełnie z innej beczki, ale jeśli szukasz jakiejś ambitniejszej komedii to zdecydowanie polecam serial "Louie" autorstwa amerykańskiego komika Louisa C.K. - według mnie mistrzostwo świata ;)

Dereck_DeMan

Hej, polecam Ci te dwa seriale:
https://www.filmweb.pl/serial/Wyposażony-2009-483175
https://www.filmweb.pl/serial/Pohamuj+entuzjazm-2000-153161

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones