Wojna światów

2019
Wojna światów
5,9 1 733
oceny
5,9 10 1733
1 060
chce zobaczyć
powrót do forum serialu Wojna światów
  • wolica_piotr ocenił(a) ten serial na: 3

Obejrzałem wszystkie 8 odcinków "filmu drogi".....tak filmu drogi bo przez całe osiem odcinków tylko chodzą i kompletna nuda! z epilogiem jeszcze głupszym niż cała treść odcinków! (pewnie mieli chęć na kontynuacje tej niskobudżetowej szmiry!)
    Po 8 odcinku płakałem!!!!!!!! .........tak płakałem z bezsilności że nie mogłem dorwać tego idioty który mnie na to namówił i zabrał mi 8h z mojego cennego i o wiele ciekawszego życia :)

• Sony_West ocenił(a) ten serial na: 5

wolica_piotr O wiele ciekawszego życia? To co robisz w takim razie przed telewizorem, skoro takie życie masz ciekawe?

Tez mi ten serial na dzieło nie wygląda, ale męczy mnie gdy widzę kolejny komentarz w stylu "zabrali mi X godzin mojego życia". Sam podjąłeś decyzję, że to oglądasz, więc sam sobie zabrałeś. Poza tym trzeba było skończyć po 3-cim odcinku a nie jęczeć.

Sony_West A mnie męczy komentarz osobnika który nie ma nic do powiedzenia poza kretyńskim pustosłowiem. Idąc tropem twojego idiotycznego rozumowania ...to po co to czytasz jak się męczysz!!!.......widać że nie wiesz co to persyflaż .....reszty nie ma co wyjaśniać bo w swoich jakże ubogim życiu zostało ci tylko komentowanie innych!

• Sony_West ocenił(a) ten serial na: 5

Sony_West Nadepnąłem na ego nerwowemu chłopczykowi? :) Cóż, lepiej wracaj do swojego ciekawszego życia, ale zamiast pisać persyflaże, próbuj być choć odrobinę mężczyzną.

Sony_West Odrobinę mężczyzną? ....czytając twój dezyderat (te trudne dla ciebie słowo też poszukaj w słowniku) dzień stał się weselszy! Widzisz chłopczyku gdybyś był choć odrobinę sensowny w tym co wypacasz na tym forum to bym nie zareagował, ale ty widać żyjesz z udowadniania sobie że nie jesteś idiotą krytykując innych.
    Gdybyś przynajmniej był zaangażowany w produkcje tego gniota to bym mógł zrozumieć twoje wypociny,ale ty istniejesz tylko dla samej idei udowadniania bycia kimś lepszym od innych ,a to poprowadzi cię do autodestrukcji!
    Co w skrócie oznacza ...Crawl back under the rocks you came from!

• GordonLover ocenił(a) ten serial na: 5

wolica_piotr Kolega wyżej dobrze Twoją wypowiedz z kwitował.
    Ale najpewniej "YNTERLIGENCJA" czy też znajomość trudnych słówek, uniemożliwia Ci pojecie tego.
    Znasz też prawdopodobnie obcy język, nic tylko pogratulować!
    Śmiało możesz dalej podbijać czeluści filmweb'u.

Bez odbioru

• GordonLover Ja też skwituję tę wypowiedź<GordonLover> Z mądrością się człowiek nie rodzi,mądrości się całe życie uczy! Masz jeszcze czas!
    -1

darekgut Jak mądrze i powiedziane :)...+1

• GordonLover ocenił(a) ten serial na: 5

Sony_West +1

GordonLover Stare polskie przysłowie mówi ....co jedna mądra głowa to nie dwie połówki!....na szczęście mamy dużo mądrych ludzi na tym forum......przetłumaczę ci bo widać ty znasz tylko język chamów ....wpełznij pod ten sam kamień.....chyba że już tam jesteś to zostań!

wolica_piotr ....... zapomniałem dodać radę! Skup się na komentowaniu filmów nie ludzi to lepiej na tym wyjdziesz <YNTELIGENCIE>!.. chyba?
    Bo jak już prof. Bralczyk <SKWITOWAŁ >pisząc na klawiaturze pamiętajmy o polskich literach, bo zrobić komuś ŁASKĘ ...nie zawsze znaczy to samo! ...bez odbioru!

• wolica_piotr jak tak dłużej będą ciągnąc ten mizerny serial to się okaże że ci obcy to super bohaterzy - i te dylematy nawet nie wiadomo czy moralne bo ci biedacy o nieszczęśliwych losach mają jeszcze morale - tylko jakie?????

• janusz_wojciak Ci obcy to pewnie ludzie którzy wrócili na ziemie po 10000 tys lat aby ją odbić hahaha,już był taki film TO ŻART.Ale poważnie 8 odcinek to koniec?

wolica_piotr Co nie zmienia faktu że autorzy tego serialu skalali wielkie dzieło H.G.Wellsa. We wcześniejszych zapowiedziach serial sugerował nawiązanie do słynnej powieści, a w rzeczywistości (pomijając nudę i brak pomysłu) jest od niej coraz dalej i tworzy odrębną fabułę.

• sumik13 ocenił(a) ten serial na: 3

wolica_piotr Serial nudny do bólu. Żałosne dylematy moralne choćby tej niewidomej dziewczyny, której żal obcych bo oni też chcą żyć. Biedactwa oczywiście na to zasługują, nieważne że zaatakowały i wybiły większość ludzi na Ziemi, bez powodu, bo przecież ludzkość nic im nie zrobiła. Ważne,że każdy ma prawo do życia. Jakie to urocze, pełne tolerancji i znakomicie wpisujące się w obecne idiotyczne czasy szeroko pojętej "politycznej poprawności"
    Akcja toczy się absurdalnie wolno, nuda wieje z większości scen. Po 8 odcinku można wnioskować,że hodują sobie ludzi lub przyspieszają wzrost niemowlaków. Bo już doskonale wiemy,że na niemowlakach/noworodkach im w jakimś celu zależy. Może potrzebują "części zamiennych". W drugim sezonie nastąpi zapewne jakiś irracjonalny zwrot akcji.
    Serial zawodzi. Pomijając efekty specjalne, wlaściwie ich brak, pieski z Boston Dynamics. Mnie te rozterki bohaterów,"rozkminy" po prostu wkurzały. Sztucznie wciśniete, bez polotu. 3/10. Trzeba obejrzeć ten drugi serial pod tym samym tytułem.

sumik13 Trafione w sedno....

sumik13 Rzeczywiście ten z BBC wygląda na bardziej intrygujący i nawiązujący do powieści ale......opinię napiszę jak go obejrzę!

• rexor05 ocenił(a) ten serial na: 1

sumik13 3/10 to i tak zbyt dobra ocena tego gniota.
    Ja osobiście dałem jedyneczke bez żadnych skrupułów. Nic w tym serialu mnie nie zachwyciło na tyle, żeby dać chociaż 2. GENERALNIE te rozterki niewidomej laski to wisienka na torcie tego serialu

• wolica_piotr Panowie , naprawdę jest aż tak źle ??? To może chociaż efekty specjalne ?? Czy maszyny też są tak wykonane jak np w strasznym filmie 4 ? ( Gdzie było to parodiowane )

mordarg Każdy ma prawo do wyrobienia swojej opinii o filmie,w końcu po to jest te forum (ale nie komentując kogoś jak jeden buc który chciał zabłysnąć).Mnie ten serial kompletnie zawiódł, choć będąc fanem filmów SF i kunsztu podstarzałego ale jednak uważam bardzo dobrego aktora jakim jest G.Byrne, dawałem mu szansę do końca.Przyznam też że po pierwszym odcinku serial zapowiadał się powiedzmy intrygująco.....ale później był tylko karykaturą idei A.Hitchcocka czyli .......najpierw było trzęsienie ziemi a później niestety kompletna nuda.

• flavious ocenił(a) ten serial na: 6

mordarg @mordarg - moim zdaniem nie ma dramatu. Film ma swoje plusy, ma swoje minusy i do tych drugich zdecydowanie należy zaliczyć wszelkie efekty specjalne. Niemniej w ogólnym rozrachunku serial to taki średniak, który można obejrzeć dla zabicia czasu. Ja nie nastawiałem się na jakieś wybitne kino, dlatego też nie jestem zawiedziony. Bardzo mi się podobał filmowy odpowiednik Wojny światów, na ówczesne czasy uznałem go za dobry film, jednak serial skupia się na nieco innych aspektach niż stricte walka z obcymi i albo się to akceptuje, albo nie. Jak ktoś spodziewa się efekciarstwa rodem z Avengersów, to mocno się przeliczy. Mnie Wojna światów przypominała "Falling Skies". Niby ciekawy, niby coś w sobie miał, ale fajerwerków nie było i oglądało się z ciekawości czy dla zabicia czasu i tu jest podobnie.
    Pewnego podobieństwa można się także doszukać do serialu "The walking dead" gdzie bardziej niż na walce z wrogiem (zombiakami) akcja skupia się na ludziach, którzy przeżyli zagładę, na ich życiu i emocjach.
    Czy warto obejrzeć Wojnę światów? Moim zdaniem tak, choć jak mówiłem wcześniej - z odpowiednim nastawieniem.

• flavious No Falling Skies widziałem i to byl wlasnie taki serial na 6 moze naciągane 7. Zaciekawił na początku potem juz z przyzwyczajenia dobrnąłem do końca...

• wolica_piotr Muszę cie zmartwić, podobno pracują nad 2 sezonem.

erka15 Od razu zmartwić?.......nie za moje,komuś może się podobać, a kanałów mamy od pyty :)

• wolica_piotr Nie potrafię znaleźć choć jednego pozytywnego elementu w tym serialu, o którym mógłbym napisać. Tak mógłbym w skrócie wyrazić swoją opinię o tym "dzielę". Szczerze to jestem pod wrażeniem, że ktoś w ogóle wypuścił taki gniot, to ból dla oczu i uszu. Jak nie wiecie co zrobić z czasem, weźcie nadgodziny w pracy lepiej na tym wyjdziecie niż oglądnąć tą produkcję.

sector152 :)>>>+10

wolica_piotr p.s. uważaj z tymi nadgodzinami bo stąpasz po kruchym lodzie dla pewnych <YNTERLIGENTNYCH> :):):)

• Piotr_Wyrwas ocenił(a) ten serial na: 7

sector152 Muzyka jest dobra

• Leszy2 ocenił(a) ten serial na: 2

Piotr_Wyrwas Tak? Nie zauważyłem muzyki.

• wolica_piotr Zgadzam się z Tobą, nudne na maxa, podróż jak w czytanym Tolkienie. Też obejrzałem niestety do końca...
    Nie wiem jednak czy wspaniała produkcja Mandalorianin nie przebija tego serialu. Tutaj był przynajmniej low-cost a tam są pieniądze i rozmach, tyle, że u producentów, bo z ekranu wieje bieda i pustka.

• wolica_piotr Dobrnąłem jedynie do 4 odcinka.
    Serial po prostu jest słaby i szkoda jedynie Elizabeth McGovern I, która nie powinna się do takich produkcji w ogóle zbliżać...
    Ten BBC sprawnie i ciekawie zrobiony, na pewno wart obejrzenia, zamiast tego.

• wolica_piotr >Po 8 odcinku płakałem!!!!!!!! .........tak płakałem z bezsilności że nie mogłem dorwać
    >tego idioty który mnie na to namówił i zabrał mi 8h z mojego cennego i o wiele
    >ciekawszego życia :)

Płakałeś? Hmm... dobrze że się nie zesrałeś.
    Czasem pozory mylą. Ponoć każdy idiota uważa siebie za normalnego. ;)

Mrok O! Bliźniak chamów spod kamienia się odezwał
    ......a może to po prostu następny Avatar kretyna!
    Widzisz przykurczu mądrość wiekowa mówi że...
    Nie dyskutuje się z idiotą takim jak ty!
    Bo może ci się udać mnie sprowadzić do swojego poziomu!
    I pokonać doświadczeniem! :(

• wolica_piotr Podziwiam, ze dotrwales do konca, ja gdy mi sierial nie siada zazwyczaj po pierwszym, max trzecim odcinku odpuszczam, nawet szkoda mi zycia na wchodzenie na portale i komentowanie, ze film mi sie nie spodobal. Masochista?

marti_no A ja podziwiam tylko ludzi którzy maja coś do powiedzenia ale o czymś .... nie o kimś.
    Odpowiedzi jest tu aż za wiele wystarczy ..........przeczytać. Rezoner?

• wolica_piotr Są dwie możliwości - albo coś jest głupie, albo ty jesteś zbyt ograniczony, żeby to coś pojąć. Dotyczy to wszystkich aspektów życia, nie tylko seriali.
    Uświadomienie sobie faktu własnych ograniczeń, jest pierwszym krokiem do ich pokonania - jeżeli go nie zrobisz, na zawsze pozostaniesz intelektualnym ułomkiem bez świadomości sytuacji. Mądrości zacznij szukać w starożytności, proponuję Sokratesa - on z wprawą sprowadzał pyszałków do poziomu gruntu i ponadczasowo opisał Twoją sytuację w prostych słowach "wiem że nic nie wiem".

Serial jest wolny i ma uproszczenia - budżetu nie przeskoczysz. Większość akcji dzieje się w sferze emocji. To nie są Gwiezdne wojny, to inny rodzaj fantastyki - tej o sensie istnienia w najszerszym ujęciu. Zakończenie jest ostateczne, nikt tu nie planował ciągu dalszego bo i nic do opowiedzenia nie zostało. Jeżeli potrafisz czytać książki i sięgniesz po oryginał Wojny światów i kilka innych pozycji ambitniejszej fantastyki, do tego przebrniesz przez historię filozofii i potencjał intelektualny pozwoli ci te klocki poskładać w całość - to zrozumiesz o czym było zakończenie.

Na razie, za swoje braki wiń siebie, nie wszystkich wokół.

powodzenia

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• wolica_piotr Gratuluję, napisałeś jakieś 10 linijek tekstu w których nie ma absolutnie żadnej treści tudzież nie ma tam żadnego odniesienia do mojej wypowiedzi. Za to skompresowałeś niewiarygodną ilość pustych i ,bądźmy szczerzy, infantylnych inwektyw - dużo złości i brak autorefleksji wskazuje na gimnazjalny wiek mózgu, bez względu na wiek reszty ciała.

Podejrzewam że jesteś tym najgorszym typem idioty, czyli takim, który.nie ma świadomości że jest idiotą.

Jest to całkowicie naturalne, skoro Sokrates "wiedział, że nic nie wie" to ktoś musi być po drugiej stronie krzywej Gaussa.

Tak żebyś zrozumiał - serial jest dobry, po prostu go nie ogarniasz. Podobnie balet i opera nie jest dla każdego. Wybierz się na Transformersów albo Strażników Galaktyki, zachwyci Cię to wszechstronnie fantastyczne kino SF.

• roball_2 Rzeczywiście zgadzam się z przedmówcą i nie będę tak grzeczny.Jakim trzeba być śmieciem żeby tak obrażać ludzi? Najpierw prowokujesz kanalio udając mądrego cynika (cytaty z wujka Google) a na odpowiedź na dokładnie twoim poziomie piszesz coś o braku treści,pustych słowach udając inteligentnego chama!Ja też posłużę się w stosunku do ciebie kanalio cytatem pewnego prostackiego prezydenta pouczającego inne narody - Straciłeś dobrą okazję do milczenia! Przeglądając wcześniejsze wpisy rzeczywiście skłonny jestem do opinii o płatnych mendach szukających tylko kliknięć na tym forum.

• darekgut Wzruszyła mnie twoja historia

MartaKa_filmweb Raczej zabolało, ale każdy płatny głupek będzie udawał że to nie jego ręka!

• roball_2 Zgadzam się w całej rozciągłości, a Wolica tak pięknie się rymuje z .....

• roball_2 Megaloman przeczytał dwie książki w swym jakże barwnym życiu i rżnie filmowego eksperta z zacięciem na "jentelygenta".... A w swym pasjonującym życiu kieruje się dewizą "moja racja jest najmojsza", każdego, kto ma inne zdanie, miesza z błotem i polewa pomyjami ze swej quasi-elokwentnej gęby... Żal!

MartaKa_filmweb O! minął miesiąc ...czyli mając na uwadze małe zainteresowanie tym pożal się Boże pseudo forum można wywnioskować że na etacie Filmweb-u siedzi może nawet tylko jedna płatna ku...a udająca Avatary obrażające ludzi! Z jednym można się zgodzić ...roball ...MartaK.. jak nie utożsamia się z charakterem to ładnie się rymuje! A teraz do kasy i kasować wpis ..bo się wydało!

wolica_piotr A teraz czekamy ..domyślam się minimum miesiąc z wiadomych powodów na nowy Avatar chama mądrali......typu Mroczny Vader,Januszek,Grażynka czy Żuczek Gnojarek nb. bardzo pasujący.

• Geralt_Rivia ocenił(a) ten serial na: 9

wolica_piotr To wreszcie film ciekawy z treścią , a nie głupie gwiezdne wojny w którym są tylko efekty specjalne.