powrót do forum 1 sezonu
  • nie idzie już normalnego filmu obejrzeć - jak chłop chce po ciężkim tygodniu przed ekranem napić się piwka i jakąś krwawą naparzankę obejrzeć (...toxic masculinity???) to po całkiem niezłym rozpoczęciu zaczyna się wtłaczanie na siłę tego czego nie zamówiłeś :( to tak jakby neapoletańczykowi dowalić ananasów do margherity i posikać ketchupem na koniec :( albo się geje całują, albo co gorsza giną w smutnych i jakże łzopędnych okolicznościach, albo jakaś cherszt baba i banda metrochłoptasi co wali do niej per "szefie" jak w "Old Guard" wywraca świat do góry nogami, albo wymuszona scena seksu niewidomej, ale przynajmniej trzeźwej brytyjskiej nastolatki z afrykańskim uchodźcą :( no pożalsięboże normalnie - co jeszcze pytam się tego lewackiego motłochu, który to nakręca ma mi jeszcze zasmakować? albo dlaczego w tej całej propagandzie tolerancji nie ma scen seksu białego fizycznie pracującego mężczyzny z czarnoskórą panią adwokat? skoro już tak na siłę chcemy tolerancję różnorodności ludziom do głowy wtłaczać ???

  • Arsand Może skup się na fabule. A w sumie to daleko doszedłeś, jak tak mierny serial dla Ciebie. Scena wtłaczania tolerancji ludziom do głowy jest w połowie sezonu. Masochista ?

  • goodgladius ty swojej starej mów na czym ma się skupiać jak chcesz prawdziwego liścia w realu bo w necie ci nikt dać nie może ;)

  • Arsand Masochista i kozak internetowy. Intelektualista. Zapewne połykasz książki każdego dnia ze Swoją Starą. Ona napewno połyka. Całe osiedle to wie. A może wieś ?

  • goodgladius ...mógłbyś być chociaż bardziej kreatywny piewco plagiatu :) albo może już się poprostu nie pogrążaj