PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813015}

Wyznania morderców

I Am a Killer
7,2 1 485
ocen
7,2 10 1 1485
Wyznania morderców
powrót do forum serialu Wyznania morderców

Kenneth Forest z drugiego odcinka to ewidentny manipulator socjopata.
Uniknął kary śmieci ale na szczęście wyjdzie za 17 lat
Chociaż może to niedobrze bo nigdy nie powinien wychodzić

Tango_whiskey

Niekoniecznie wyjdzie, karę śmierci zamienili mu na dożywocie z możliwością ubiegania się o warunkowe zwolnienie po 40 latach, 2018 zostało mu jeszcze 18 lat. To znaczy, że po 18 latach dopiero będzie mógł złożyć wniosek o to żeby móc szybciej wyjść, co nie oznacza, że wyjdzie. Pewnie jest cała procedura, opinie pewnie pozytywne musi mieć i z tego co zrozumiałam to taki wniosek musi być między innymi poparty przez prokuratora okręgowego, dlatego w dokumencie było to pokazane trochę na takiej zasadzie, że mógłby być z tym problem bo prokuratorem okręgowym do 2018 r byl brat ofiary

ocenił(a) serial na 9
Tango_whiskey

Prawo wspólników to coś jak u nas pomocnictwo albo może nawet sprawstwo kierownicze. W praktyce trudne do udowodnienia. Na podstawie tego co przedstawiono w filmie nie można stwierdzić, że zamiarem obejmował zabójstwo. Jego wpływ na kolegę był w czasie zabójstwa żaden.

ocenił(a) serial na 7
michla26

Na podstawie tego, co przedstawiono w filmie, były różne wersje. Jedna z nich, to że jeden z chłopaków podjudzał mordercę: "Pozwolisz mu tak nas traktować?"
A tam poza tym, to sam fakt, że jeździli po mieście, przykładając ludziom broń do głowy i zabierając im pieniądze mówi za siebie, iż wszyscy aprobowali tego typu zachowanie. W każdej chwili pistolet mógł wystrzelić, bo był naładowany. Jak wspomniano - skoro nie chcieli nikogo zabijać, to czemu jeździli z naładowanymi gnatami? Za same tego typu zabawy, ludzi powinno się jak najbardziej izolować, to nie jest normalne. Jak dla mnie więc jest współwinny, gdyż cały czas brał w tym udział i to nie po praz pierwszy.

ocenił(a) serial na 7
Tango_whiskey

Dobry tytuł tematu "zawodowi kłamcy".
Podobnie w piątym odcinku, gdzie koleś opowiada co się stało z jego punktu widzenia i myślę sobie: chyba nie jest taki do końća zepsuty z niego człowiek. Dopiero później, gdy poznaję cały obraz sytuacji i fakty, które pomijał, normalnie szczęka mi opada, że można tak kłamać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones