PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746446}

Yong Pal

Yong-pal-yi
7,2 208
ocen
7,2 10 1 208
Yong pal yi
powrót do forum serialu Yong-pal-yi
użytkownik usunięty

4,5 i 6 - bardzo dobra sensacyjna drama. Z odcinka na odcinek napięcie wzrasta. Będzie to jedna z lepszych tegorocznych dram obsypana nagrodami.

ocenił(a) serial na 6

Wiadomo , KIm Tae Hee tu gra a ona jest ulubienica koreanskiej publicznosci.

ocenił(a) serial na 5

Obejrzałam całą dramę i muszę powiedzieć, że będę zawiedziona jeśli zostanie obsypana nagrodami za scenariusz czy bycie najlepszą dramą tego roku. Nie da się jednak ukryć, że niektórzy aktorzy zasługują na wyróżnienie, w tym mój faworyt Song Kyung-Cheol grający gangstera Doo-Chula. Drama zapowiadała się świetnie, pierwsze odcinki były naprawdę dobre, ale potem, kiedy głównym wątkiem była krucjata Yeo-Jin (Kim Tae Hee) a nie praca Joo Wona jako lekarza było coraz gorzej. No ale to tylko moja opinia ;) Wiadomo innym osobom drama może się bardzo podobać ;)))

użytkownik usunięty
pafiru

Ja zatrzymałam się na 6 odcinku i przerzuciłam na Kumiho woejeon(też z Kim Taehee), więc dopiero za jakiś czas ocenię cały serial.

ocenił(a) serial na 7
pafiru

Dokładnie, drama startuje z wielką pompą, staję się coraz bardziej ciekawa aż osiągnie swoje maksimum w momencie objęcia stanowiska pani prezes przez główną bohaterkę. Idealna krzywa gaussa.

ocenił(a) serial na 7

Właśnie skończyłam oglądać ostatni odcinek. I zgadzam się, od momentu objęcia stanowiska prezes przez Yeo-Jin drama robi się nudna. Ostatnie dwa odcinki są okropne w porównaniu do początku. Przez to ocena spada z 8 na 7, chociaż do momentu jak to ktoś fajnie nazwał "krucjaty" drama jest świetna!

Lubię ten serial. Robi się ciekawie :)

ocenił(a) serial na 6
bliss6

To nie jest serial tylkoo drama.

ocenił(a) serial na 7

Mi jak reszcie podobało się do "przemiany" Yeo Jin.

ocenił(a) serial na 7
jrock

a mi podobalo sie od poczatku do konca:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones