PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783584}

Zagubieni w kosmosie

Lost in Space
6,6 18 400
ocen
6,6 10 1 18400
Zagubieni w kosmosie
powrót do forum serialu Zagubieni w kosmosie

Jeden z lepszych seriali S-F wyprodukowanych w ciągu ostatnich 6-7 lat. Takie stare dobre s-f bez udziwnień, bez morza krwi, bez nachalnej propagandy gejowskiej, bez seksu, bez nadmiernych komplikacji. Przygodowe S-F. Nieprawdą jest, że przewidywalny, kilka sytuacji zaskakuje, kilka razy się przestraszyłem. Kilka postaci dobrze zarysowanych, najmocniej niestety czarny charakter. Nie jest to dzieło epokowe, ale cóż z tego? I tak, jest to kino które spokojnie można obejrzeć z rodziną. To zaleta dla normalnych ludzi - nie wada. Czytam i oglądam SF od lat siedemdziesiątych i gardzę hejterstwem pseudo-fanów. Obejrzałem w całości w 2 dni, w przeciwieństwie do niektórych - co widac po ich wpisach. Serial polecam. Mocne 7,5/10

ocenił(a) serial na 7
Uh_Huh

A zakończenie jest takie, że aż nie mogę się doczekać co będzie w kolejnym sezonie

ocenił(a) serial na 8
ladyeteri

Wiadomo już kiedy będzie drugi? :)

ocenił(a) serial na 7
Uh_Huh

Wątpię że w tym roku... Powiem szczerze że nic mi się jeszcze nie obiło o uszy.

ocenił(a) serial na 3
Uh_Huh

niestety serial klasyfikuje jako marny , i trudny w oglądaniu , fabuła ssie , to jest serial rodzinny wiem ale tam nic do siebie nie pasuje . Potencjał zmarnowany , rzadko który serial mnie irytuje a ten irytujący jest bardzo . Zabawne że utrzymane w podobnym klimacie wcześniejsze ekranizacje nie wywoływały u mnie tak skrajnych emocji i to było dobre kino SF , serial jest niestety z tych marnych przez dziurawy scenariusz . I też oglądam dużo kina SF , a także czytam więc wiem że dobre scenariusze leża i kurzą się od lat .

ocenił(a) serial na 8
cezary_przywuski

Gdy napotykam zwrot "Potencjał zmarnowany " to kończę czytać. Gadam z ludźmi, którzy mają własne słownictwo, zwroty, myśli. Potencjały zmarnowane niech żyją we własnym świecie. Ale w sumie Twój komentarz "zabawny", choć "niestety z tych marnych."

Mniej seriali, więcej Sienkiewicza i Miłosza.

ocenił(a) serial na 3
Uh_Huh

Tylko nie Sienkiewicza - straszne gnioty pisał , ale cóż "w szkole kazali się nim zachwycać" :>

ocenił(a) serial na 8
cezary_przywuski

Po pierwsze, zdanie pierwsze to fałsz. Po drugie, ile jego powieści czy noweli przeczytałeś, że uwazasz że masz prawo do zasadnej i niebezpodstawnej oceny. Po trzecie - kolego, nigdy nie osiągniesz poziomu wykształcenia i zdolności twórczych zbliżonego do Sienkiewicza, a co dopiero mówić o realnym pisarstwie.

ocenił(a) serial na 9
Uh_Huh

dawno nie oglądałem serialu z tyloma emocjami.

ocenił(a) serial na 9
Uh_Huh

Mam 34 lata, z seriali SF wielbiam Expanse, to wspaniałe kino SF a "Zagubieni w kosmosie" to zupełnie inna bajka i uwielbiam ją również. Czekam na kolejny sezon z niecierpliwością.

ocenił(a) serial na 7
Uh_Huh

Krytyka to nie hejt... dlaczego ludzie Twojego pokroju zachowuja się w internecie jak komuniści. Albo masz pozytywne zdanie ,albo nie wyrażaj go ogóle... jak coś jest źle zrobione/niedopracowane to mam pełne prawo o tym powiedziec. Serial ogólnie fajny ,ale postacie zenskie rodziny Robinsonow niesamowicie irytujące ,a zwlaszcza matka.

ocenił(a) serial na 8
SonyERNI

Niekiedy krytyka to nie hejt, niekiedy zaś rzekoma krytyka to de facto hejt. Pisałem o takim właśnie hejsterstwie - twoja wypowiedź, aby się trzymała kupy, musi zakładać - błędnie - że takowe nie istnieje. Albo nie czytasz niektórych komentarzy, albo nie dostrzegasz oczywistego. Tak czy siak, logicznie wadliwa odpowiedź, bo nie odróżniasz pomiędzy małym a wielkim kwantyfikatorem i z faktu że niektóre X nie są p wnioskujesz, że żadne nie są.

Masz prawo czytać hejt i uważać go za zasadną krytykę, masz prawo popełniać elementarne błędy w rozumowaniu i wyciąganiu wniosków. Nikt Ci tego nie odbiera. A ja mam prawo gardzić hejterstwem i ludzmi, którzy nie potrafią pisać rzeczowo, tylko niezrozumiawszy czyjejś wypowiedzi wylatują z oskarżeniami o komunizm. Przeczytaj Sołżenicowa, Suworowa, Herlinga albo Kołakowskiego Głowne nurty marksizmu - wowczas poznasz sens i znaczenie tego terminu.

Uh_Huh

Normalnie "uwielbiam" takich ludzi jak ty. Dla których ktoś komu się nie podoba co tobie jest określany hejterem. Do tego jeszcze mówisz mi czym mam się sugerować,a czym nie. Najgorsze jest to że sporo takiego typu komentarzy widze i to jest przykre.

ocenił(a) serial na 8
CHUDYx

Chłopie - nie czytaj. Ja takich jak ty zjadam wciągam nosem i nie zauważam. Bzdury piszesz, nie rozumiesz moich wypowiedzi. Do siebie miej pretensję. BO

Uh_Huh

lol :D

ocenił(a) serial na 2
Uh_Huh

serial familijny / bzdura na bzdurze/ nie polecam