PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796939}
6,9 4 646
ocen
6,9 10 1 4646
Zasada przyjemności
powrót do forum serialu Zasada przyjemności

Muszę zobaczyć

ocenił(a) serial na 9

Mroczny klimat, atmosfera napięcia, międzynarodowe śledztwo. Trailer mocno zaciekawia. Już nie mogę doczekać się premiery.

pa_kos

Piosenka do filmu też jest świetna :D A pierwszy odcinek skłonił mnie do tego by czekać na kolejne :)

ocenił(a) serial na 9
alinka_minka

W końcu Michał Lorenc napisał tę muzykę.

pa_kos

to już ;) widziałaś/ widziałeś już ten pierwszy odc? wgniata w fotel, co? ;)

ocenił(a) serial na 9
agacia1992

Widziałem na razie dwa odcinki i z pewnością obejrzę kolejne. Fabuła wciąga, pomimo kilku drobnych niedociągnięć - mam na myśli pogodę w pierwszym odc. Jestem też ciekawy jak zakończy się śledztwo, dlaczego bohaterka strzeliła w kamerę??? no i oczywiście czekam też na wyjaśnienie tytułu. Trochę tych pytań pozostało ;)

pa_kos

Myślę, że sukces tego serialu to przede wszystkim świetni aktorzy i bardzo dobrze wykreowane postacie. Wszyscy są wspaniali

paszkwill33

I mrrroczna atmosfera miast, w których dzieje się akcja

ocenił(a) serial na 10
pa_kos

Bardzo dobry serial. Wielowątkowa fabuła, aktorstwo na wysokim poziomie, dobra praca kamery - to tylko kilka z wielu plusów tej produkcji. Sprawdza się moje stwierdzenie, że polskie książki, filmy, seriale kryminalne trzymają poziom.

wlodarczyk_901

Bardzo zaskoczyl mnie film ogladalem go ze zdumieniem ma swoj klimat aktorstwo stoi na wysokim poziomie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones