PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796939}
6,9 4 643
oceny
6,9 10 1 4643
Zasada przyjemności
powrót do forum serialu Zasada przyjemności

Wiem, ze moze zawcześnie na ocenę całego serialu - najwyzej zmineienie po obejrzneiu całości, na ten moment mnie zachwycił.
Przede wszystkim świetna Gosia Buczkowska. Dorównuje poziomemzagranicznym produkcjom. Wsród polskich spodoba sie pewnie sympytok Belfra, Pid powierzchnią

ela999

wysoka ocena, odcinki były dwa i ja czekam na kolejne, jest lekki niedosyt. ale na pewno klimat i aktorzy in plus

netaaneta

ja po tych kilku daję mocną dychę za zdjęcia i muzykę, 9 za aktorów (poza Buczkowską bo ona zasługuje tu na 12), 8 za to, że tak długo trzeba czekać na kolejny:( mam nadzieję, że serial będzie kontynuowany po pierwszej serii

ela999

Uwielbiam takie silne postaci kobiece. Policjantki-baby, niby kruche z zewnątrz, ale jak dadzą po mordzie... Mamy w literaturze Chyłkę, Agatę Stec u Borlika i była Kożuchowska u Vegi w Plagach Breslau. Mega się cieszę, że do panteonu moich ulubionych polskich policjantek dołączyła Gosia Buczkowska ;)

ocenił(a) serial na 10
Martita_90

jestem ciekaw czy jej postać też będzie ewoluować i zobaczymy jednak co w jej środku jest.. jaka jest naprawdę. bo to, że twarda - to już wiemy

ela999

kolejne 3 juz są dostępne i polubiłam tę lalunię z Polski i przstojniaka z Ukrainy ;)

ela999

Ja sie wstrzymam jeszcze z ocena, ale musze przyznac, ze film zrobil na mnie wrazenie. Podoba mi sie fabula i to , ze akcja rozgrywa sie w trzech miastach.

ocenił(a) serial na 10
ela999

Dostępne są 4 odcinki. Serial naprawdę dobry

ocenił(a) serial na 10
marekwilk_pn

Gdzieniegdzie w rozpędach do sześciu, ale ja jeszcze nie zdążyłam obejrzeć. Na razie dwa i mocno wciąga!

ela999

Ogromny plus za używanie prawdziwej broni. To zdecydowanie dodaje smaczku serialowi. Czekam na kolejne odcinki, aktualnie jestem zachwycona :)

ocenił(a) serial na 9
ela999

Świetna rola Buczkowskiej, jestem zauroczony :) Kobieta kontrastów, zupełnie jak klimat i miasta w "Zasadzie"...

ocenił(a) serial na 10
ela999

Produkcja spod ręki twórcy Gliny i Watahy, więc już z samego założenia jest ciekawa. Do tego świetna muzyka i fajna zagraniczna obsada. Na razie- palce lizać!

ocenił(a) serial na 9
ela999

Dla mnie to pierwszy (od czasów Belfra) znakomity serial kryminalny. Polscy filmowcy się rozkręcają ;) „Zasada przyjemności” jest super na wielu poziomach – od aktorstwa i świetnego scenariusza po muzykę. Mnie bardzo wciągnęła i jak na razie mocna 9-tka :)

ela999

i jak wrażenia po kolejnych?

ocenił(a) serial na 9
ptommkt

No cały czas świetne. A nawet lepiej niż na początku bo z każdym odcinkiem fabuła bardziej wciąga. Człowiek ma ochotę złożyć te kryminalne puzzle w całość i wreszcie poznać prawdę ;)

ela999

wszyscy są zachwyceni Małgosią Buczkowską, dołączam do nich i ja. emanuje spokojem, dystansem, a jednak jest w niej coś co nie pozwala oderwać wzroku od ekranu. hipnotyzuje chyba tymi swoimi oczami. i ciętym językiem;) nigdy nei wiadomo, czy właśnie teraz nie posypie się z tych drobnych ust niezla wiązanka;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones