Ranking najbardziej stylowych filmów dekady

Razem z Mazdą, która od lat zachwyca wyjątkowym designem swoich samochodów, zapraszamy do głosowania na najbardziej stylową, najpiękniejszą wizualnie produkcję filmową ostatniej dekady.

Czas trwania: 24 czerwca 2018

Który z poniższych filmów zasługuje na miano najbardziej stylowego?

ankieta

Wybierz najlepszy serial do obejrzenia w PLAYER.PL

Dobry serial sprawia, że ciągle zastanawiasz się, jak zakończy się aktualny sezon albo masz ochotę na szybkie zakupy online, żeby wyglądać jak główny bohater.  Niezależnie od tego, jak Ty przeżywasz kolejne odcinki ulubionej produkcji, razem z Getin Bankiem zapraszamy do udziału w naszej Ankiecie - wybierz najlepszy serial dostępny na platformie Player.pl. Dzięki promocji Aktywny Start, skierowanej do nowych klientów Getin Banku, którzy otworzą Konto Proste Zasady możesz otrzymać bon na 30 dniowy dostęp do Playera - pakiet PLAYER (BEZ REKLAM) lub kartę podarunkową na zakupy na Allegro.  Szczegóły na stronie: https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/aktywny-start
ankieta

Wybieramy najlepszy oscarowy film dostępny w PLAY NOW

Jak wiedzą wszyscy kinomani, Amerykańska Akademia Filmowa rozdała swoje nagrody za rok 2020. Z tej okazji zapraszamy do głosowania na najlepszy oscarowy film dostępny w PLAY NOW. Głosujcie na swój ulubiony film nominowany do Oscara w ciągu ostatnich trzech lat, który można obejrzeć razem z PLAY. Abonenci PLAY mogą oglądać niezliczone nowości w PLAY NOW, gdzie dostępne są produkcje m. in. HBO GO, FOX NOW i Paramount Play.
Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych