Gogglebox. Przed telewizorem

2014
6,4 699
ocen
6,4 10 699
21
chce zobaczyć
{"type":"film","id":848524,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/tvshow/Gogglebox.+Przed+telewizorem-2014-848524/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum programu Gogglebox. Przed telewizorem
 • Foggy_2 ocenił(a) ten program na: 1

  Z wszystkich ,,tego typu” programów dla mas o jakich istnieniu wiem i miałem okazję oglądać chociaż przez 1,5-2min (bo tyle zwykle wytrzymuje) to ten bije wszystkie na głowę. Oglądanie ludzi którzy oglądają kiepskie programy i w infantylny sposób je komentują.... dziwić się potem że społeczeństwo nam tępieje i przybywa ludzi którym o niewiele w życiu chodzi. Jedyny plus - oglądając ten program znajduje odpowiedź na to dlaczego każde referendum w naszym kraju kończy się tak jak się kończy. Pogodziłem się z istnieniem produkcji typu szpital, szkoła nie wiem.... detektywi, ale tutaj poziom mojego zażenowania przerasta wszystko. Smutne!

 • raffaello_od_ferrero ocenił(a) ten program na: 1

  Foggy_2 No niestety, gdyby jeszcze 10 lat temu ktoś powiedział mi, że ludzie będą oglądać program w którym inni ludzie oglądają TV to bym nie uwierzył, ale - jak widać - jestem naiwniakiem i "niedoceniłem" polskiego widza. Pewnie powtórzę oczywistość, ale KRRiT powinna zająć się tego typu produkcjami i innymi "paradokumentami" bo ogłupiają one społeczeństwo w tempie atomowym. I efekt mamy taki, że gdy wbijasz w google "Googlebox" to wyskakuje komunikat: "Ten program podobał się 93 % użytkowników". Dramat. Pozdrowienia dla normalnych, bo nas coraz mniej niestety.

 • Widos_Games ocenił(a) ten program na: 1

  Foggy_2 Zgadzam się, to jest gównem

 • Foggy_2 Powiem Ci szczerze że ani mnie ten program nie grzeje ani nie ziębi ale muszę się z Tobą zgodzić w kwestii tego że jakoś programów które serwuje nam
  Telewizja spada na łeb na szyje z każdym rokiem. W czasach gdy chodziłem do podstawówki Frytka uprawiająca seks w jacuzzi zszokowała całą Polskę i była wytykana palcami, a obecnie uczestniczki Warsaw Shore które puszczają się w każdym odcinku z innym facetami mają rzeszę fanów i są inspiracjami dla młodych dziewczyn. Mogę jedynie odetchnąć z ulga że moja młodsza o 12 lat siostra nie ogląda tego typu pierdół.

  PS. A co do Googlebox to dziwie się ze program doczekał się aż tylu sezonów. Ileż można oglądać ludzi komentujących w kolko te same programy.

 • Volfram ocenił(a) ten program na: 1

  Foggy_2 Wystarczy obejrzeć jeden odcinek, by stwierdzić, że "bohaterowie" tego programu, to klasyczni debile.