PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848524}
6,3 1 189
ocen
6,3 10 1 1189
Gogglebox. Przed telewizorem
powrót do forum programu Gogglebox. Przed telewizorem

Ręce opadają...

ocenił(a) program na 1

Z wszystkich ,,tego typu” programów dla mas o jakich istnieniu wiem i miałem okazję oglądać chociaż przez 1,5-2min (bo tyle zwykle wytrzymuje) to ten bije wszystkie na głowę. Oglądanie ludzi którzy oglądają kiepskie programy i w infantylny sposób je komentują.... dziwić się potem że społeczeństwo nam tępieje i przybywa ludzi którym o niewiele w życiu chodzi. Jedyny plus - oglądając ten program znajduje odpowiedź na to dlaczego każde referendum w naszym kraju kończy się tak jak się kończy. Pogodziłem się z istnieniem produkcji typu szpital, szkoła nie wiem.... detektywi, ale tutaj poziom mojego zażenowania przerasta wszystko. Smutne!

ocenił(a) program na 1
Foggy_2

No niestety, gdyby jeszcze 10 lat temu ktoś powiedział mi, że ludzie będą oglądać program w którym inni ludzie oglądają TV to bym nie uwierzył, ale - jak widać - jestem naiwniakiem i "niedoceniłem" polskiego widza. Pewnie powtórzę oczywistość, ale KRRiT powinna zająć się tego typu produkcjami i innymi "paradokumentami" bo ogłupiają one społeczeństwo w tempie atomowym. I efekt mamy taki, że gdy wbijasz w google "Googlebox" to wyskakuje komunikat: "Ten program podobał się 93 % użytkowników". Dramat. Pozdrowienia dla normalnych, bo nas coraz mniej niestety.

ocenił(a) program na 1
raffaello_od_ferrero

Duchy są faktem

ocenił(a) program na 1
raffaello_od_ferrero

W11 JEST COOL

ocenił(a) program na 1
Foggy_2

Zgadzam się, to jest gównem

ocenił(a) program na 1
Widos_Games

Ghosts are real

Foggy_2

Powiem Ci szczerze że ani mnie ten program nie grzeje ani nie ziębi ale muszę się z Tobą zgodzić w kwestii tego że jakoś programów które serwuje nam
Telewizja spada na łeb na szyje z każdym rokiem. W czasach gdy chodziłem do podstawówki Frytka uprawiająca seks w jacuzzi zszokowała całą Polskę i była wytykana palcami, a obecnie uczestniczki Warsaw Shore które puszczają się w każdym odcinku z innym facetami mają rzeszę fanów i są inspiracjami dla młodych dziewczyn. Mogę jedynie odetchnąć z ulga że moja młodsza o 12 lat siostra nie ogląda tego typu pierdół.

PS. A co do Googlebox to dziwie się ze program doczekał się aż tylu sezonów. Ileż można oglądać ludzi komentujących w kolko te same programy.

ocenił(a) program na 1
Foggy_2

Wystarczy obejrzeć jeden odcinek, by stwierdzić, że "bohaterowie" tego programu, to klasyczni debile.

ocenił(a) program na 1
Volfram

Duchy są faktem niestety

ocenił(a) program na 1
AlexRener

Okej, okej...

ocenił(a) program na 1
Volfram

Zgadzam się

ocenił(a) program na 1
Foggy_2

A co pomyśleć o 200k lubiących ponoć ten bezmózgowy gniot. W pierdlu za karę powinno się to emitować, a ludzi oglądających otoczyć opieką

ocenił(a) program na 1
krzywy_krzywy_filmweb

Duchy są faktem niestety

ocenił(a) program na 1
Foggy_2

Duchy są faktem. Chyba wiesz? @Eskim0S potwierdza moje słowa to.

ocenił(a) program na 1
Foggy_2

W11 jest cool

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones