PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770715}
5,9 5 463
oceny
5,9 10 1 5463
Kuba Wojewódzki
powrót do forum programu Kuba Wojewódzki

???

ocenił(a) program na 7

Lubię gościa i jego show, ale to chyba przesada, żeby tego typu programy były na filmwebie. Powinna być jakaś kontrola ze strony administratorów serwisu. Ja się w takim razie pytam dlaczego nie ma programu kulinarno krajoznawczego Okrasy ??? Może jak zgłoszę do bazy, to będzie ;p

chemas

Kiedyś były fajne ale teraz mam wrażenie że się wypalił zawodowo. Trochę na jedno kopyto czy przesada są słoiki, jest szpital to i jest Wojewódzki.

ocenił(a) program na 7
ChubakaCieLubi

No oczywiście Słoiki to też przesada

ocenił(a) program na 1
chemas

Ja tego gościa nie lubie jak dla mnie jest irytującym prowadzącym , co do jego show to dla mnie żenada kompletna . Wole od tego milionerów z Hubertem Urbańskim na czele

Gokussb

Urbański to jeden z gorszych prowadzących, nie lubię go i nie wiem co ludzie w nim widzą...Odrzuca mnie ta jego wieczna mina z jedną brwią uniesioną "co to nie on" brr...okropny gościu.

ocenił(a) program na 1
Robaczek_12

Chcesz czy nie to Urbański jest lubiany bardzo, przez ludzi . Najlepszy dowód to taki że oglądalność dla Milionerów nie spada tylko rośnie . Dla mnie to najlepszy prowadzący i nie odrzuca mnie jego wieczna mina, fajny gościu .

Gokussb

Oglądalność właśnie spada. Nowa edycja wypadła mega słaabo.

Robaczek_12

A skąd masz dane o oglądalności?

pinker_2

Czytałam na jakiejś stronce. Do tego wszyscy narzekają na niski poziom tej edycji.

Robaczek_12

Prawdopodobnie ta stronka nie zawiera wiarygodnych informacji. A ludzie zawsze narzekają, lecz zawsze również oglądają.. ;) Nie ma co się wypowiadać, jeśli nie ma się pewności nt. tychże tez.

pinker_2

Sama oglądałam pierwszy odcinek a potem tylko tyle co wyczytałam i naprawdę twierdzisz, że pytania dotyczące Lewandowskiej, albo pierścionka Dody i jej faceta są pytaniami na poziomie? :)

ocenił(a) program na 1
Robaczek_12

To jeszcze nie dowód żaden,na spadek oglądalności .

Gokussb

Mógłbyś mnie oświecić czemu zgłaszasz mój profil u Oro? Zmienne zdanie co do Urbańskiego to naprawdę marny powód.....tylko zaśmiecasz takimi zgłoszeniami czyjegoś bloga.

Robaczek_12

Odmienne*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) program na 1
RAC_79

Jeżeli to co piszesz zawierało by cień prawdy, to ; szefostwo by mi konto zawiesiło bądź otrzymałbym bana . A czegoś takiego nie uznali i nie uznają raczej .

Gokussb

Heh "szefostwo" brzmi co najmniej jakbyś podjął pracę na FW :P

ocenił(a) program na 1
Robaczek_12

To jest wielce prawdopodobne że dojdzie do tego

Gokussb

Polecisz z tego forum jak wszystkie inne trolle.

ocenił(a) program na 1
RAC_79

Przestań pleść bzdury. Takie decyzje podejmuje jedynie szefostwo portalu, a nie użytkownicy jak ty .

Gokussb

Możesz przestać podpinac się pod moje posty, trollu.

RAC_79

Któż to wie czy to nie ten sam. Tak się teraz to wszystko pomnożyło tutaj....

Robaczek_12

Z każdym miesiącem na miesiąc coraz więcej takich trolli jak Gokussb. Za dużo czasu widocznie ma.

Robaczek_12

http://www.filmweb.pl/user/Andrzejek324

to jest smalczyk

ocenił(a) program na 1
Robaczek_12

skoro chcesz znać mój powód napisze ci ; Wyglądasz mi na typka który ,usilnie do swych racji przekonać próbuje . . A co do zaśmiecania bloga czyjegoś zobacz, że moich wpisów dużo nie ma u oro .

Gokussb

Przekonując usilnie do swoich racji? Przecież ci tylko napisałam co sądzę o danym prezenterze, nie wchodząc nawet na milimetr w twoje zdanie o nim. Także nie wiem o co ci chodzi...ale widzę, że dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu. Więcej luzu i przestań brać wszystko do siebie a dobrze ci to zrobi.

ocenił(a) program na 1
pinker_2

racja w 100 %

Gokussb

Bo Kuba zaprasza jakieś nie znane ospby może jak by zapraszał ciekawszych gości może bylo by inaczej.

ocenił(a) program na 1
Ruben_fw

Całkiem możliwe

ocenił(a) program na 7
Gokussb

Moze dlatego, ze Kuba nie jest typowym redaktorem z polskiego gownianego show typu: wszystko co polskie. Jego humor, nawet nie humor tylko pytania zlozone dosadnie i skierowane w strone gosci mnie najbardziej "bawia" i tak, nie jest to serial dla ludzi z innym poczuciem humoru niz jaki ma kuba, innych bawia zarty o seksie czy pieniadzach a innych o czarnej dziurze.

ocenił(a) program na 1
GamoraRuss

Możliwe całkiem

A jaką opinie masz o Hubercie Urbańskim jako prowadzącym milionerów ??

ocenił(a) program na 7
Gokussb

Kiedys ogladalem milionerow i Hubert byl bardzo porzadnym, kulturalnym prowadzacym ktorego lubilem, ale potem serial zniknal z anteny i jakos o nim zapomnialem i wiem ze zaczeli znowu go nadawac, ale jakos mnie do niego nie ciagnie

ocenił(a) program na 1
GamoraRuss

Milionerzy powrócili na antenę i jest teraz nowy sezon .

Włącz TVN dziś o 2055 to sie przekonasz

ocenił(a) program na 1
GamoraRuss

milionerzy są cztery razy w tygodniu id poniedziałku do czwartku o 2055 .

ocenił(a) program na 7
Gokussb

Okej, to dam info czy mi sie nadal podoba

ocenił(a) program na 7
chemas

hehe, po raz nie wiem już który powtórzę powiedzenie:
"uderz w stół a nożyce się odezwą"
na FW, a szczególnie INNE, to chyba najbardziej trafne powiedzenie :)

chemas

wiesz moze akurat kogos to interesuje(nie mowie o sobie),po kliknieciu w sezony masz napisane z kim jest kazdy odcinek..dla kogos kto oglada wazna informacja..

ocenił(a) program na 7
eingrad

okej rozumiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones