PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770790}

Milionerzy

6,5 4 438
ocen
6,5 10 1 4438
Milionerzy
powrót do forum programu Milionerzy

To spektaklu Cirque Du Soleil wydanego oficjalnie na dvd nie chcieli moderatorzy filmwebu pomimo wielu podejść zaakceptować, a teleturnieje teraz sobie wstawiają???

plooshack

Jak otworzą dział "Spektakle" to ci zaakceptują, nawet jak nie będzie wydany na DVD.

eguaroc1

Skoro teleturniej to 'program tv' to i pokazywany nieraz w telewizji 'spektakl' można uznać za 'program tv'. Odkopałeś temat z 2017 roku :D

ocenił(a) program na 7
plooshack

JA raz odkopałem temat sprzed 18 lat na filmwebie. Jestem lepszy :)

plooshack

Może od razy sprzęt AGD mają wprowadzić. Twój komentarz jest żenadą. A i polecam się dowiedzieć co to jest program tv. Bo najwyraźniej według ciebie wszystko co leci w tv jest programem. Reklamy też mają przyjmować na Filmweba?

Radek_Traczyk

Temat sprzed 4 lat, nieźle. No ale wyjaśnię. Program tv nie ma konieczności być cykliczny. Spektakl nakręcony celem emisji w tv to program tv właśnie. Poza tym jakim cudem w takim razie i w jakiej niby kategorii zostają wstawione do bazy filmwebu jakieś amatorskie bzdury z youtuba jak choćby 'Fiverswing'? To już bardziej wspomniane reklamy pasują. Ze sprzętem AGD nieco jednak już popłynąłeś.

plooshack

Promują programy z TVN, mogą być najgorsze badziewia typu Uryta prawda, Kuchenne rewolucje, aby były z TVN. Spektakle TV to domena TVP, a więc konkurencja i nigdy się ich nie doczekamy - lewacki FilmWeb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones