O sobie w więcej niż paru słowach:
Nie próbuj mnie zrozumieć. Czasem mi samej się to nie udaje.
Nie pytaj co lubię. Za dużo by wymieniać.
Nie krytykuj tego co powiedziałam, jeśli nie masz odpowiednich argumentów. Mogę pisać co myślę, więc to robię i to, że masz inne zdanie mnie nie powstrzyma.
Nie myśl o mnie stereotypem. To nie możliwe, wiem, ale zawsze można się postarać.

Na temat mojego gustu w więcej niż paru słowach:
Jeśli już przeglądasz listę moich ulubionych filmów, to nigdy nie kieruj się nią w ocenie mojego charakteru.
To, że lubię filmy akcji, sci-fi, strzelanki, pościgi samochodowe, wybuchy itp. nie znaczy, że jestem mało wymagającym widzem. To znaczy, że to lubię.
To samo nie znaczy także, że jestem płytka i zadowalam się byle czym, byle oko zawiesić. Jak już pisałam sama o sobie niewiele wiem. Nie zmienię tego, choćbym nie wiem jak chciała.
Owszem, uwielbiam Johnny'ego Deppa i uważam, że jest przystojnym facetem. Jedno nie ma jednak nic wspólnego z drugim, jeśli wiesz, o co chodzi.
Rzadko kiedy oceniam filmy na mniej niż 5/10. No i co z tego? Może mam farta i trafiam w same znośne?

Inne:
Na forum pod filmem udzielam się z rzadka. Jeśli jakiś film dopiero co wszedł do kin lub puścili go w tv moja wypowiedź i tak zostanie zasypana dziesiątkami innych. Jeśli jest inaczej i tak tego nikt nie przeczyta, po co więc nadwerężać palce?
Na forum pod osobą udzielam się, jeśli mam ochotę się z kimś nie zgodzić lub jeśli jestem pod wpływem i mam ochotę się zgodzić.
Amen.
Wielki Brat patrzy!

Na filmwebie od 12 października 2006
{ "votes": { "last": 0, "films": 473, "serials": 24, "games": 0, "tvshows": 0, "roleCount": 0, "people": 0 }, "w2s": { "last": 1390508554000, "films": 26, "serials": 9, "games": 0, "tvshows": 0 }, "favorite": { "last": 0, "films": 468, "serials": 18, "games": 0, "tvshows": 0, "people": 87 } }

FILMOWE DNA

0
oceny
0
ulubionych
0
chce zobaczyć
0
oceny ludzi kina

Filmy

  • ?
  • ?
  • ?

Ulubione filmy