W  nowym odcinku "Dwóch oblicz" Łukasz Muszyński, Michał Walkiewicz i Jakub Popielecki wybierają najlepsze i najgorsze role Ala Pacino.

komentarze 56

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
68
Scott4
@streetbrother Tylko problem polega na tym, że gdzie tu znaleźć pozytywny aspekt....
16
Scott4
@Grifter Albo "Siedem największych grzechów filmwebu, które mocno odczuli użytkownicy, a redakcja i tak nic z tym nie zrobiła" ;)
13
streetbrother
Niestety Panie Popielecki, błędu profili nie można naprawić w komentarzach.
40
ar23s
Kiedy Dwa Oblicza profili na filmwebie?
32
kto
@ar23s To dobre już było, to drugie jest teraz.
3
88Przemek
@kto "-kiedy będzie lepiej? -lepiej to już było..." :)
kto
@88Przemek Dwa Oblicz FW: To dobre oblicze już było, to gorsze jest teraz.
Optimus_999
Świetna decyzja, by zrobić zestawienie o Al Pacino... ale jak dla mnie zaliczył on tyle znakomitych ról, perfekcyjnie zagranych, że lepsze byłoby w tym przypadku pokazanie jego "7 wspaniałych kreacji". Bo tak z 3, to naprawdę ciężko wybrać. Ojciec Chrzestny, Człowiek z blizną, Adwokat diabła, Życie Carlita, Gorączka, czy w końcu Zapach kobiety... Jak dla mnie Al to jeden z najlepszych aktorów w całej historii.
20
Optimus_999
@Optimus_999 I to nawet pomimo beznadziejnej bez dwóch zdań roli w "Jack i Jill" ;)
3
13
Wojtas998
Ileż można było czekać :D Teraz pora na Roberta De Niro! :)
6
wilczekstepowy
@Wojtas998 Mogli by zrobić Wspaniałą Siódemkę znakomitych aktorów, którzy najbardziej obniżyli loty. Myślę, że niestety De Niro załapałby się do tej siódemki.
3
gamon
Dobrze, że czasem powracacie do tego cyklu. Fajnie byłoby zobaczyć "Dwa oblicza" lub "7 wspaniałych" o twórczości braci Coen lub Quntina Tarantino. Nigdy też nie było nic o gatunku Western.
7
Ludi_filmaniak
@gamon przydałoby się 7 wspaniałych gdzie się pojawi 7 wspaniałych
obleh
Zrobić zestawienie z Alem to trudne zadanie. Tyle znakomitych kreacji. Na mnie największe wrażenie robi w Zapachu kobiety i Człowieku z blizną. Nie da się też zapomnieć o kreacjach w Serpico, Gorączka, czy Życie Carlita.
4
KubaLBN92
Polecam adblocka dopóki nie cofną niechcianych zmian. Niech sobie robią co chcą, ale dlaczego maja mieć z tego pieniądze za nasze wyświetlenia?
6
Scott4
Al Pacino miał tyle wspaniałych ról, że robienie "dwóch oblicz" o nim staje się beznadziejne.... Człowiek z blizną, Serpico, Gorączka, Życie Carlita, Adwokat diabła, Zapach kobiety....
3
mackal83
@Scott4 Dla takiego aktora powinno być 7 wspaniałych,a nie wypominać mu słabe role.
Scott4
@mackal83 Nawet 7 wspaniałych ról, to za mało....
Loluk
Recenzje filmów na kanale Natriels
1
Wojtas998
1.Człowiek z Blizną 2.Zapach kobiety 3.Ojciec Chrzestny
1
VeSuS
Zdziwiło mnie brak wymienienia roli z "Zapachu kobiety", "Człowieka z Blizną" albo "Życia Carlita". Ale mam nadzieję, że rola w "The Irishman" będzie stawiana obok tych legendarnych, bo ostatnią rolą, w której Al Pacino zagrał na swoim poziomie to Will Dormer w "Bezsenności" z 2002 roku, a więc trochę czasu już minęło.
1
telcontar_2929
To już zawsze w trójkę będziecie robić? ;)
1
projektlandi
A dlaczego mielibyśmy naprawiać wasze błędy? Stawiacie się w sytuacji gdzie robicie zawsze dobre rzeczy a w tym odcinku popełniacie jakiś błąd? Czasami nie rozumiem was. Od wielu lat robicie rzeczy które są normalne, nie wykazują się czymś nadzwyczajnym. Sorry, wiele osób widzi że można zrobić pewne rzeczy o wiele lepiej! Tym razem jak zobaczyłem jakie filmy zaliczacie do najlepszy ról tego aktora to ręce opadają. Zamykacie się w hermetycznym środowisku, kiedyś to się zemści na was. Niestety słaby odcinek.
projektlandi
A dlaczego mielibyśmy naprawiać wasze błędy? Stawiacie się w sytuacji gdzie robicie zawsze dobre rzeczy a w tym odcinku popełniacie jakiś błąd? Czasami nie rozumiem was. Od wielu lat robicie rzeczy które są normalne, nie wykazują się czymś
mackal83
Najlepsza jego rola to TONY MONTANA !
corleone_family
W 88 min i tych innych to nie był Pacino tylko jakiś sobowtór, niedorobiony klon albo może cgi (cholernie dobre). A oprócz wymienionych tutaj doskonałych ról tego pana, polecam też telewizyjny "You Don't Know Jack".
PoppinTom
Carlito Brigante bez problemów przewyższa Lowell'a Bergman'a lekkością i autentycznością.
miczum
Miałem szczęście nie oglądać żadnej z wymienionej tutaj trzech jego najgorszych ról, nie oglądałem chyba nic nowego z Pacino od czasu Informatora. Ale od jego roli z Informatora bardziej cenię Stracha na wróble, czy Człowieka z blizną. A Pieskie popołudnie i Ojciec Chrzestny ponad wszystko!
MJ9
Nie da się wybrać 3 filmów z Pacino. Przynajmniej 10 ma świetnych. Ja go uwielbiam w Męskiej Grze, Zapachu Kobiety i Adwokacie Diabła albo Gorączce.
bartimus
Smutne jest natomiast, że role Ala Pacino po 2003 roku to już tylko zapełnianie filmografii.
bartimus
"Zapach kobiety" oczywiście pominięty ale rozumiem że autorzy chcieli wskazać inną rolę ponieważ wybór tej oscarowej byłby truizmem.
damianoszulco
https://www.youtube.com/watch? v=cRqUGcp9Czo&feature=youtu.be recenzja polecam
szamgar
Jakiś czas temu trafiłem przez przypadek do kina na film M jak Morderca. Rola Pacino jako emerytowanego policjanta też nadawała by się do tego zestawienia bo była kiepska jak sam film.
sss_111
Czekałem, czekałem i się doczekałem;) choć jak dla mnie Al, to bardziej aktor na "7 wspaniałych". Co do najgorszych ról, to nawet się zgadzam, choć Pacino i tak nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu, a jeśli mówimy o najlepszych kreacjach, no to wiadomo, że trzy pozycje to zdecydowanie za mało jak na tego pana;) WIELKI AKTOR!!!
Wiedziałem że 1 miejsce najgorszych będzie Jack i Jill. Ale film uważam za jedynie przeciętny.
koovi
And Justice for All - finałowa scena to czyste mistrzostwo
300magia
"Looking for Richard" - crème de la crème

zwiastuny