Teaser Nr 1 Angry Birds Film 2(2019): Teaser nr 1
Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a

Pozostałe dla The Angry Birds Movie 2 (2019)

komentarze 7

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
BuziakL
Cholerne Angry Birds, wiecie ile musiałam wydać na zabawki?! Ale ogólnie baję lubię, dzieciaki również..
1
Magic492
Pozytywne zaskoczenie:-) Zapowiada się fajna kontynuacja.
1
oleksiey2000
Wszyscy rzucą się na ten film już dla samej foki (ja też :)) a tak poza tym przydałaby się taka zima w Polsce.
Dravic
Pierwszy film Angry Birds to była walka z uchodźcami, taka miniaturowa, satyryczna laurka przeciw zalewowi imigrantów - z przymrużeniem oka, oczywiście. Ciekawe czy ta część również będzie satyrą na jakieś problemy z codziennego życia, czy może sequel jest tworzony przez bardziej poprawny politycznie zespół.
1
dagon1911
@Dravic Czyli rozumiem że film który nie jest satyrą realnego świata jest obwłaszczany hasełkiem przez dzielnych filmwebowiczów - "politycznie poprawnym"? Wy nawet nie macie pojęcia co to znaczy.
2
GeccoS
@Dravic ty tak serio czy to taki słaby żart? Problemem pierwszej części było tępe społeczeństwo w którym gdy ktoś ma inne zdanie lub niezgadza się z poropagowanym debilizmem jest zepchnięty na margines. Widziałeś scenkę z apple store?
Dravic
@dagon1911 ale o jaką kuciapę się prujesz, nie znasz tego starego już demotywatora/mema/niewiemcotob yło podsumowującego pierwszy Angry Birds? XD

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię